عرق سرد باران کوثری در نقش فوتبالیست در فیلم «عرق سرد» به همراه اطلاعاتی دیگر از این فیلم باران کوثری در نقش فوتبالیست در فیلم «عرق سرد» به همراه اطلاعاتی دیگر از این فیلم araq sard 706x491

باران کوثری در نقش فوتبالیست در فیلم «عرق سرد» به همراه اطلاعاتی دیگر از این فیلم

همزمان با انتشار اولین عکس باران کوثری در جدیدترین ساخته سهیل بیرقی، اعلام شد که به تازگی تدوین این فیلم سینمایی که تهیه‌کنندگی آن را مهدی داوری بر عهده دارد، توسط بهرام دهقانی و محمد نجاریان به پایان رسیده و صداگذاری آن به تازگی آغاز شده است.

با پایان تدوین فیلم سینمایی «عرق سرد»، علیرضا علویان صداگذارى این فیلم را آغاز کرده و سینا قویدل مشغول ساخت جلوه‌هاى ویژه بصرى فیلم است و اصلاح رنگ و نور «عرق سرد» نیز در استودیو نووا انجام مى شود.

فیلمبرداری فیلم ‌سینمایی «عرق سرد» که از اواخر تیرماه در تهران آغاز شده بود، پس از ۴٠ جلسه به پایان رسید. یکى از نکات جالب توجه «عرق سرد» حضور باران کوثرى در نقش یک فوتبالیست است. ‎کوثرى براى بازى در این نقش، تمرینات بسیار سخت و تخصصى رشته فوتبال را پشت سر گذاشت و برای بازی در «عرق سرد» وزن کم کرده است.

باران کوثری، امیر جدیدی، لیلی رشیدی، هدی زین‌العابدین و سحر دولتشاهی بازیگران اصلى «عرق سرد» هستند. پیش بینى مى‌شود با پایان مراحل فنى، اولین نمایش «عرق سرد» در سى و ششمین جشنواره فیلم فجر باشد.

تانی کال

آی‌سینما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

جایزه «چاپلین» برای «هلن میرن»

جایزه «چاپلین» برای «هلن میرن» «هلن میرن» بازیگر انگلیسی به عنوان دریافت‌کننده امسال جایزه…