پک جدید بازی The Sims 4 خون آشام‌ها را به این بازی اضافه خواهد کرد. این پک در تاریخ ۵ بهمن منتشر خواهد شد ولی هنوز اطلاعاتی از قیمتش در دست نیست.

در جدید‌ترین اخبار بازی مشخص شده که پک جدید بازی The Sims 4 که قرار است در ۵ بهمن منتشر شود شامل خواسته‌ها، نیاز‌ها، انگیزه‌ها و قدرت‌های خون آشام‌ها می‌شود و علاوه بر این‌ها گزینه چشم‌های درخشان را نیز هنگام ساختن شخصیت‌ها به بازی اضافه خواهد کرد. همچنین یک دنیای جدید نیز به نام Forgotten Hollow به بازی اضافه خواهد کرد که از ویژگی‌های این دنیا می‌توان به طولانی‌تر بودن شب‌ها و فضا و اتمسفر ترسناک آن اشاره کرد. علاوه بر این‌ها امکانات دیگری مثل دکور خون آشام‌ها اضافه شده است که باعث می‌شود خون آشام‌ها تمایل بیشتری برای دیدن خانه شما داشته باشند.

the sims 4 vampires خون آشام‌ها به The Sims 4 می‌آیند خون آشام‌ها به The Sims 4 می‌آیند 23804dfc 88dd 41ed b4cb 0a77775e2073

پک‌های بازی (Game Packs) که برای سیمز 4 ارایه می‌شوند نسبت به بسته‌‌های الحاقی (Expansion Packs)این بازی از محتویات کمتری برخوردار هستند. پک قبلی که با اسم Dine Out منتشر شد ۲۰ دلار قیمت داشت و به گیمر‌ها این اجازه را می‌داد تا به رستوران‌ها بروند و یا حتی برای خود رستورانی تاسیس کنند. جدید‌ترین بسته الحاقی این بازی هم با نام City Living در ۱۱ آبان منتشر شد و ۴۰ دلار قیمت داشت .

Zoomg

  • خون آشام بازی The Sims 4

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

حضور Deadpool در بازی Marvel Powers United VR

حضور Deadpool در بازی Marvel Powers United VR http://dl.gamefa.com/user5/Trailer/2017/1/MA…