مارول و دی‌سی

آیا «امیلیا کلارک» و «مایکل فاسبندر» به فیلمهای مارول و دی‌سی می‌پیوندند؟

استودیوی برادران وارنر با توسعه‌ی قسمت‌ جدید «زن شگفت‌انگیز» و «پرندگان شکاری» با بازی «مارگو رابی» و نیز پروژه‌هایی مانند «بت‌گرل» و «سوپرگرل» در حال افزایش شمار ابرقهرمانان زن دنیای سینمایی دی‌سی (DCEU) است. یکی دیگر از شخصیت‌هایی که از پاییز سال گذشته گزارش توسعه‌ی فیلمی بر اساس آن منتشر شد، شخصیت «زاتانا» بود.

در هفته‌های گذشته گزارشات جدیدی از این پروژه به گوش رسید و «وی گات دیس کاورد» ادعا کرد که «امیلیا کلارک» بازیگر نقش «دنریس تارگرین» در «بازی تاج‌وتخت» یکی از گزینه‌های اصلی استودیو برای نقش «زاتانا» است. با پایان سریال فانتزی HBO، کلارک این فرصت را دارد تا در چندگانه‌های بلاک‌باستر نقش‌آفرینی کند.

شخصیت «زاتانا» می‌توانست در پروژه‌ی بایگانی‌شده‌ی «لیگ عدالت تاریکی» (Justice League Dark) وارنر که کارگردانانی چون «گی‌یرمو دل تورو» و «داگ لایمن» زمانی به آن نزدیک شدند، حضور پیدا کند. اما اکنون به نظر می‌رسد که استودیو ابتدا قصد دارد فیلم‌هایی اختصاصی برای شخصیت‌های آن فیلم تولید کند. برای مثال ریبوت پروژه‌های «جان کنستانتین» و «موجود باتلاقی» در حال توسعه‌اند.

«کوین فایگی» مدیر استودیوی مارول تأیید کرده بود که در حال کار بر روی ریبوت «چهار شگفت‌انگیز» است و وعده داد که فیلمی شایسته‌ی نام این گروه به تولید می‌رساند. این اظهارات بدین معناست که استودیو باید به دنبال بازیگری مناسب برای شخصیت «دکتر دوم» در «دنیای سینمایی مارول» باشد تا شکست‌های فاکس جبران شود.

«وی گات دیس کاورد» گزاش می‌دهد که استودیو برای این نقش «کریستفر والتز»، «هیو جکمن» و «مایکل فاسبندر» را در نظر دارد. از میان این سه گزینه به نظر می‌رسد که فاسبندر بهترین انتخاب باشد چرا که او پیش از این سابقه‌ی بازی در نقش ابرشرور دیگری به نام «مگنتو» را در چندگانه‌ی «اکس-من» داشته است.

تانی کال

30nama

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *