به نظر می‌رسد عنوان به‌یادماندنی و زیبای Eternal Darkness پس از سال‌ها بار دیگر باز می‌گردد. به گزارش پردیس‌گیم بتازگی شرکت Nintendo مالک این عنوان، نام تجاری Eternal Darknesss را برای بهره‌برداری بار دیگر ثبت کرده است.

به گفته سایت GameTransfers اگر چه هنوز برای اینکه عرضه Eternal Darkness بر روی Nintendo Switch را قطعی بدانیم زود است اما این می‌تواند یک نشانه برای ساخت نسخه جدید این بازی باشد.

اگر شما با Eternal Darkness آشنایی ندارید باید بگوییم این بازی یک اثر ترسناک و ماجراجویی است که در سال 2002 بر روی GameClube منتشر شد. این بازی از لحاظ داستان و گیم‌پلی یک نوآوری بزرگ در زمان خود بود زیرا تصمیمات ما در حین بازی کاملا بر روی داستان و میسر پیشبرد گیم‌پلی اثر‌گذار بود.

Eternal Darkness نمونه بارز یک بازی است که حس بیمار بودن را به مخاطب منتقل می‌کرد. در بازی یک نوار “عقل و هوشیاری” وجود داشت که هر میزان شما بیشتر در اعماق تاریکی بازی فرو می‌رفتید این نوار نیز کوتاه‌تر می‌شد و با کوتاه‌تر شدن شما شاهد دیدن ارواح و موجودات نفرین شده بیشتری می‌بودید.

بدون شک بازآفرینی اثری شاخص مثل “تاریکی ابدی” در نسل هشتم می‌تواند یک خبر خوب برای طرفداران ژانر وحشت باشد. نظر شما در مورد این خبر چیست؟

منبع پردیس گیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *