کاپیتان جک اسپارو با بازی جانی دپ (Johnny Depp) امسال در ماه مه در قالب پنجمین سری از فرنچایز موفق دزدان دریایی کارائیب (Pirates Of The Caribbean) با عنوان Pirates Of The Caribbean: Dead Men Tell No Tales (دزدان دریایی کارائیب: مردان مرده هیچ داستانی نمی‌گویند) به پرده نقره‌ای بازمی گردد. ماجراجویی جدید در دریاها شخصیت محبوب دیگری را به این فرنچایز بازگردانده است: ویل ترنر (با بازی اورلاندو بلوم Orlando Bloom). به نظر می‌رسدبازگشت او بخش کلیدی مردان مرده هیچ داستانی نمی‌گویند، باشد. همان‌طور که در اولین تریلر این فیلم دیدیم، ماجراجویی جدیدی در انتظار شخصیت های فیلم است. با سینماگیمفا همراه باشید.

از آنجایی که در تریلر این فیلم اسم از ماجرای نهایی برده شده، بسیاری معتقدند که این آخرین سری از فیلم‌های دزدان دریایی است. هرچند به نظر می‌رسد کارگردان این فیلم هنوز نمی‌داند کارش با جک اسپارو تمام شده یا نه. سایت خبری Cinema Blend در مصاحبه با دستیار کارگردان این فیلم، یواخیم رانینگ (Joachin Rønningg) از او درباره اتمام یافتن این فرنچایز پرسیده و او گفته دوست دارد به ساخت فیلم‌های دزدان دریایی ادامه دهد.

نمی‌شود الان درباره این موضوع حرفی زد. فکر می‌کنم این آغازی برای اتمام این فرنچایز باشد البته به این همبستگی دارد شما چطور به آن نگاه کنید. من عاشق این فرنچایز هستم. این دست فیلم‌ها من را یاد فیلم‌هاییمی‌اندازند که با آنها بزرگ شده‌ام و باعث شدند من یک فیلم ساز شوم. کارگردانی و نقش داشتن در این فیلم همیشه آرزوی من بوده که تحقق یافته است. هنوز نمی‌دانم این آخرین سری از این مجموعه خواهد بود یا ده تایدیگر از آن ساخته می‌شود. واقعاً چیزی در این باره نمی‌دانم. فقط امیدوارم آخرین سری نباشد.

رانینگ در کنار اسپین سندبرگ (Espen Sandberg) این فیلم را کارگردانی کرده است. به دلیل بزرگ اینفرنچایز، بهتر است دیزنی الان ساخت آن را متوقف کند، هرچند از آنجایی که رانینگ مشتاق ادامه یافتن آن است، هنوز مشخص نیست این فرنچایز در آینده روی پرده نقره‌ای دیده شود.

توسط مینو فرجی

گیمفا

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *