احتمال تبدیل شدن Eternals به یکی از طولانی‌ترین فیلم‌ های دنیای سینمایی مارول

احتمال تبدیل شدن Eternals به یکی از طولانی‌ترین فیلم‌ های دنیای سینمایی مارول

به‌تازگی وب‌سایت یک سینما در روسیه صفحه پیش فروش بلیت فیلم Eternals را ایجاد کرده که در آن مدت زمان فیلم ثبت شده است.

حدود بیش از یک ماه دیگر فیلم Eternals در سینماهای آمریکا اکران خواهد شد، اما جدیدترین فیلم دنیای سینمایی مارول قرار است کمی زودتر در برخی از کشورهای جهان نمایش داده شود. حالا در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، ممکن است مدت زمان فیلم اترنالز مشخص شده باشد. طبق اطلاعات ثبت شده در Kino Metro که وب‌سایت توزیع کننده فیلم در روسیه است، فیلم Eternals قرار است با مدت زمان ۱۵۶ دقیقه یا به عبارتی ۲ ساعت و ۳۶ دقیقه اکران شود.

در گذشته نیز این وب‌سایت اطلاعات درستی را منتشر کرده بود و باتوجه‌به ثبت و دریافت درجه سنی فیلم Eternals در کشور روسیه، به‌نظر می‌رسد که احتمال بالایی برای درست بودن این مدت زمان وجود دارد. اگر این اطلاعات درست باشند، فیلم Eternals در بین طولانی‌ترین فیلم‌های دنیای سینمایی مارول در رتبه دوم قرار خواهد گرفت. در حال حاضر فیلم Avengers: Endgame با مدت زمان بیش از ۳ ساعت طولانی‌ترین فیلم MCU است و در رتبه دوم فیلم Avengers: Infinity War با مدت زمان ۲ ساعت و ۲۹ دقیقه قرار گرفته است.

پوستر رسمی فیلم Eternals مارول

ریچارد مدن در نقش ایکاریس، آنجلینا جولی در نقش تینا، جما چان در نقش سرسی، کمیل نانجیانی در نقش کینگو، سلما هایک در نقش اجک، لورن ریدلوف در نقش مکری، برایان تایری هنری در نقش فاستوس، لیا مک‌هیو در نقش اسپرایت، دان لی در نقش گیلگمش، بری کیوگن در نقش درویگ و کیت هرینگتون در نقش دین وایتمن (بلک نایت)، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Eternals حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.

فیلم Eternals قرار است در تاریخ ۵ نوامبر (۱۴ آبان) اکران شود. کلوئی ژائو که بیشتر برای کارگردانی فیلم The Rider و فیلم Nomadland شناخته می‌شود، وظیفه کارگردانی فیلم اترنالز را بر عهده داشته است. علاوه‌بر کارگردانی، ژائو آخرین نسخه از فیلمنامه فیلم Eternals را نیز نوشته که پاتریک بورلی در نوشتن نسخه نهایی فیلم به ژائو کمک کرده است. ژائو به‌تازگی توانسته جایزه اسکار بهترین کارگردانی و بهترین فیلم را از مراسم اسکار برای فیلم Nomadland دریافت کند.
تانی کال

زومجی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *