خانه بازی اخبار استودیو BEAMDOG در حال ساخت عنوانی جدید است + جزییات

استودیو BEAMDOG در حال ساخت عنوانی جدید است + جزییات

0

استودیو “بیم‌داگ” (Beamdog) که سازنده‌ی عناوینی همچون Baldur’s Gate: Enhanced Edition و  Icewind Dale: Enhanced Edition می‌باشد، عنوانی جدید در دست ساخت دارد.

به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از PC Gamer  استودیو بیم‌داگ هنوز اطلاعات چندانی از این عنوان منتشر نکرده و ما حتی هنوز نام آن‌ را نمی‌دانیم، اما یک نسخه بتا از بازی جدید این استودیو برای مارکت‌ها لیست شده است.

به نظر می‌رسد که این تنها یک نسخه‌ی بتا برای مشخص شدن ایرادات کلی بازی است و انتشار آن بدین معنا نیست که به زودی شاهد بازی اصلی نیز خواهیم بود. افرادی که علاقه‌مند به تست این بتا هستند می‌بایست در ابتدا قراردادی را امضا کنند که طبق آن اجازه فاش کردن هرگونه اطلاعات از بازی (به صورت قانونی، حداقل!) از آن‌ها گرفته می‌شود.

بیم‌داگ در وب‌سایت خود نوشته: “زمانی که بازی ما را تست می‌کنید می‌توانید تمام نظرات، پیشنهادات، باگ‌ها و همچنین درخواست‌های خود را با ما مطرح کنید، این مسئله برای ما اهمیت بسیاری داشته و به ما کمک می‌کند تا پروژه اصلی را به استاندارد‌های لازم برسانیم.”

جالب این‌جاست که این پیام تقریبا فاش می‌کند که سازندگان به احتمال زیاد در حال کار بر روی یکی دیگر از عناوین سری‌هایی که قبلا روی آن کار کرده‌اند، می‌باشند چرا که در متن اعلامیه آمده: “ما نیازمند به جادوگر، جنگجو، ماجراجو، کاهن، رنجر و ساحره‌های شجاع و علاقه‌مندی هستیم که ما را در ساخت عنوان جدیدمان یاری دهند!”

‌‌‌منبع پردیس گیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *