چندی پیش اطلاعات جدید از بازی جدید Vampyr منتشر شد که بر روی انتخاب‌های متفاوت بازیکنان در روند گیم پلی بازی تمرکز دارد. اطلاعات بیشتر در ادامه مطلب قابل مشاهده است.

همان طور که اطلاع دارید، بازی Vampyr یکی از عناوین مورد انتظار سال جاری یا شاید سال آینده خواهد بود، زیرا سازندگان این عنوان یعنی استودیو دونت‌ ناد اینتراکتیو (Dontnod Entertainment’s)، هنوز تاریخ انتشار دقیقی برای این بازی مشخص نکرده اند. این استودیو معروف ساخت عنوان موفق Life is Strange در سال ۲۰۱۵ را در کارنامه خود دارد.

حال ما به تازگی شاهد انتشار اطلاعاتی جدید در رابطه با انتخاب‌های بازیکنان در این عنوان هستیم. فیلیپ مورو (Phillipe Moreau)، در این اطلاعات جدید از بازی Vampyr، گفته است که شما در این بازی در نقش یک دکتر خون آشام هستید ولی هیچ اجباری بر این نیست که بازیکنان حتما در طول بازی به انجام قتل و خون‌ریزی و کارهای غیر معمول بپردازند.

وی در ادامه افزود:

ما در طول بازی شرایطی را برای بازیکنان در نظر گرفته ایم که تشخیص دهند چه کسانی را به قتل برسانند و به معنای یک خون آشام واقعی با آن ها رفتار کنند، یا چه کسانی را در نظر نگرفته و از صدمه رساندن به آنان صرف نظر کنند. ما افراد یا شهروندان مختلفی را در شهر قرار داده ایم که هر واکنش آن ها به اعمال شما در بازی تفاوت زیادی خواهد داشت. بازیکنان می‌توانند مثل شخصیت دکستر (Dexter)، در سریال‌های این فرد به بازی خود ادامه دهند یا مانند Jack The Ripper، به قتل‌های متعدد بپردازند.

بازیکنان بازی Vampyr قادر هستند تا همیشه در روند گیم پلی بازی، این دو حالت مثبت و منفی خود را تغییر دهند و به صورت کاملا آزادانه به بازی خود ادامه دهند. در واقع هیچ ممنوعیت یا اجباری در تصمیم گیری‌های بازیکن در این عنوان وجود نخواهد داشت و این افراد می‌توانند آن طور که دوست‌دارند این بازی را به اتمام برسانند.

همچنین طی این گفت‌و‌گو ها، گرگوری ساکس (Gregory Szucs)، به این اطلاعات جدید اضافه کرد:

دکتر جاناتان (Jonathan)، نام شخصیت اصلی بازی است که قصد دارد با استفاده از آموزهای خود ، ترفند‌ ها و با یک سبک علمی به حل مشکلات خود بپردازد. در داستان بازی، این فرد با مشکلات زیادی برخورد می‌کند که باید برای بهبود بخشیدن به وضعیت خود، آنان را قبول و حل کند. حال در ادامه بازیکنان باید سرنوشت این شخصیت را به دست بگیرند و انتخاب‌های خود، اتفاقات متفاوتی را رقم بزنند.

هنوز تاریخ انتشار دقیقی برای بازی Vampyr توسط سازندگان اعلام نشده اما گفته شده این بازی برای پلتفرم‌های، پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

گیمفا

برچسب‌ها
insta-tanikal

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *