اگر به سلفی اعتیاد دارید حتما با برنامه Facetune آشنا هستید. این برنامه مختص ویرایش پرتره بوده و اولین بار در سال ۲۰۱۳ ارائه داده شد. در حال حاضر، اپلیکیشن Facetune 2 با عرضه در App Store طوفان دیگری به پا کرده است. در واقع، در نسخه دوم اپلیکیشن Facetune خصوصیات دیگر جدیدی اضافه کرده است که ضمن ارائه آن به معرفی تکنولوژی پردازش با برش کناره های تصویر از طریق نوآوری در هوش مصنوعی و واقعیت تکامل یافته پرداخته است.

در حقیقت اگر به دنبال یک برنامه مختص ویرایش پرتره بدون استفاده پیچیده از ابزار و در عین حال حرفه ای هستید از Facetune 2 ویژه نسخه موبایل بهره ببرید. تمام کاری که شما قرار است در این برنامه پیاده کنید لمس های متوالی و کشیدن انگشت است. بنابراین، با ضربه های سریع در Facetune 2 قادر به پیاده کردن جلوه های هنری بوده و می توانید محیط پیرامونتان در سلفی ها و دیگر تصاویرتان را تغییر دهید.

ابزار و تنظیماتابزار و تنظیمات

ضربه بزنید و بکشید تا ابزار و تنظیمات موردنیازتان را فعال کنید. این اپلیکیشن شامل گزینه های متفاوت به منظور ویرایش تصاویر می باشد. شما در Facetune 2 قادر به از بین بردن لک ها تا اضافه کردن لنزهای چشم و تغییر درجه فیلترهای پیاده روی عکستان خواهید بود. پس هیچ چیز کم ندارید!

تغییر شمایل صورت و نورپردازیتغییر شمایل صورت و نورپردازیبرنامه Facetune 2 با بهره بری از هوش مصنوعی قادر به تشخیص شمایل صورت شما است. به طوریکه به سرعت و به سادگی می تواند آن را تغییر دهد. همچنین این برنامه شما را از قابلیت شبیه سازی استودیو نورپردازی حرفه ای بهره مند خواهد کرد.

پیش نمایش زنده

پیش نمایش زندهبا استفاده از واقعیت تکامل یافته، برنامه به شما قابلیت نمایش یک پیش نمایش زنده از تنظیماتتان روی تصویر را می دهد. به طوریکه شما قادر هستید تا با ضربه روی پرتره تان شمایل صورتتان را تغییر داده و برای ویرایش های دیگر صورت و نورپردازی اقدام کنید.

منبع : زوم تک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *