خودروی SUV چینی با نام BYD تانگ ۱۰۰ را باید یک خودروی هیبرید بدانید،التبه هیبریدی که دارای ابعادی بزرگ نسبت به همرده های خود است.شاید دلیل این مسئله بهره بردن آن از باتری های جدید و بزرگ تر نسبت به سایر خودرو هاست.

این خودرو می تواند در حالت تمام برقی مسافتی در حدود ۱۰۰ کیومتر را با یک بار شارژ کام طی کند.که به نظر ما تیم اروندپلاک دلیل اصلی نام گذاری این خودرو به نام BYD تانگ ۱۰۰ همین قابلیت مسافتی ۱۰۰ باشد.

BYD تانگ ۱۰۰ دارای طراحی بروز شده است که مهترین این تغیرات را باید تعویض لوگوی BYD با لوگوی جدید  تانگ ۱۰۰در سراسر  خودرو بدانیم.(از خودروی چینی بیشتر از این انتظار نداشته باشید)

از نظر قنی این خودرو دارای موتور  ۲ لیتری و دو موتور الکتریکی است که به گیربکس ۶ سرعته دوکلاچه متصل است.موتور احتراق داخلی می تواند ۲۰۵ اسب بخار نیرو و گشتاوری در حدود ۳۲۰  نیوتن بر متر تولید کند.موتور های برقی نیز هر کدام به تنهایی توانایی ایجاد خروجی ۱۵۰ اسب و ۲۵۸۰ نیوتن گشتاور هستند.

پس این خودرو در حالت ترکیبی باید ۵۰۵ اسب و ۸۲۰ نیوتن بر متر خروجی دهد.شتاب ۰ تا ۱۰۰ کیلومتر این خودرو  با توجه به جسه بزرگش خوب است.رقمی در حدود ۷٫۸ ثانیه!BYD تانگ ۱۰۰ در مدل پایه دارای قیمت ۲۵۰۰۰۰ یوان و  در مدل فول ۲۸۰۰۰۰ یوان است.

گالری تصاویر BYD تانگ ۱۰۰

اورندپلاک

برچسب‌ها
insta-tanikal

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *