Big Little Lies

تاریخ پخش فصل دوم Big Little Lies و فصل پایانی Veep اعلام شد

شبکه‌ی HBO تاریخ پخش فصل‌های جدید سریال‌های «ویپ» (Veep) و «دروغ‌های بزرگ کوچک» (Big Little Lies) و مینی سریال «چرنوبیل» (Chernobyl) و سریال کمدی «لوس اسپوکیز» (Los Espookys) را مشخص کرد. این شبکه‌ی کابلی روز گذشته در حین برگزاری «مجمع منتقدین تلویزیونی»  ضمناً اعلام کرد که مستند جنجالی «ترک نورلند» (Leaving Neverland) در مورد «مایکل جکسون» در تاریخ ۳-۴ مارس پخش می‌شود.

فصل هفتم و پایانی «ویپ»  که به علت مبتلا شدن «جولیا لوییس-درایفوس» به سرطان با تأخیر مواجه شده بود، یکشنبه ۳۱ مارس ۲۰۱۹ پخش خواهد شد و فصل دوم «دروغ‌های بزرگ کوچک» با حضور «مریل استریپ» در کنار بازیگران فصل اول از جمله «نیکل کیدمن»، «ریز ویترسپون»، «شیلین وودلی»، «لورا درن» و «زوئی کراویتز» نیز طبق برنامه در ماه ژوئن آماده‌ی نمایش خواهد بود اما تاریخ دقیق پخش آن اعلام نشده است.

«چرنوبیل» مینی‌سریال پنج قسمتی Sky و HBO در مورد تراژدی هسته‌ای سال ۱۹۸۶ در شوروی سابق نیز در ماه می به نمایش گذاشته می‌شود. سریال کمدی «لوس اسپوکیز» نیز که اغلب به زبان اسپانیایی است در ماه ژوئن آینده عرضه می‌شود و تاریخ دقیق انتشار آن تعیین نشده است. سریال «چرنوبیل» حادثه‌ی انفجار نیروگاه هسته‌ای چرنوبیل اکراین و پراکنده شدن تشعشعات رادیواکتیو در سراسر بلاروس، روسیه و اکراین و بخش‌هایی از اروپای غربی را که یکی از فاجعه‌بارترین حوادث در تاریخ بشریت بود دراماتیزه کرده است. سریال شجاعت زنان و مردانی را به تصویر می‌کشد که برای نجات اروپا فداکاری کردند. «جارد هریس» «استلان اسکارزگارد» و «امیلی واتسون» بازیگران این مینی‌سریال خواهند بود.

در سریال «لوس اسپوکیز» هم «برناردو ولاسکو»، «کاساندرا چیانگروتی»، «آنا فابرگا»، «خولیو تورس» و «فرد آرمیسن» ایفای نقش کرده‌اند. داستان سریال در نسخه‌ای خیالی و عجیب از مکزیکو سیتی روی می‌دهد و ماجرای گروهی را روایت می‌کند که تجارتی منحصر به فرد به راه می‌اندازند.

تانی کال

30nama

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *