آلبرت دروس (Albert Dros)، یک عکاس هلندی است که تصاویر زیبا و تماشایی را از مناظر کشورش به ثبت می‌رساند. او برای تهیه‌ی جدیدترین آلبوم عکس خود به جنگل های هلند رفته تا زیبایی‌های جادویی آن‌ها را به نمایش بگذارد.

آلبرت دروس بر این باور است که کشور هلند به دلیل کانال‌های زیبا در آمستردام، گل‌های لاله و آسیاب‌های بادی معروف است.علاوه بر این‌ها، جنگل های بسیار تماشایی هلند نیز می‌تواند شما را برای ساعت‌ها در خود گم کند. جنگل‌ها کمی متفاوت‌تر از سایر مناظر طبیعی هستند؛ چرا که از شکل‌ها و پوشش‌های مختلفی برخوردارند که می‌تواند موقعیت‌های خوبی را در اختیار عکاسان قرار بدهد.

به گفته‌ی این عکاس هلندی، در زمان ثبت این عکس‌ها هوا بسیار مه‌آلود بوده و غرق شدن درختان جنگل درون مه، منظره‌ای مانند داستان‌های تخیلی را به وجود آورده است. جنگل‌ها در هر فصل با شکلی متفاوت دیده می‌شوند اما همیشه چیز زیبایی برای تماشا کردن و عکاسی از آن وجود دارد؛ در بهار و تابستان سرسبز و سرحال هستند، در پاییز شاهد چند رنگ شدن برگ‌های درختان هستیم و در زمستان نیز تمام برگ‌ها می‌ریزند و جو جادویی در آن‌ها حاکم می‌شود.

آلبرت دروس در خصوص زیبایی‌های جنگل های هلند می‌گوید:

کار من عکاسی است و می‌توانم همیشه زیبایی‌ها را در هر فصل و زمانی درون جنگل پیدا کنم. اما گاهی اوقات می‌خواهم تا از عکس گرفتن دست بکشم و از تماشای مناظر دیدنی جنگل در سکوت لذت ببرم.

آلبوم عکس‌های جنگل های هلند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *