به‌تازگی شرکت Focus Home Interactive تصاویر جدیدی از بازی در دست ساخت خود با نام Call of Cthulhu منتشر کرده است.

بنابر اعلام سازندگان، بازی Call of Cthulhu یک عنوان نقش آفرینی می‌باشد. در تصاویر منتشر شده مردم محلی ترسناک به همراه مناطقی از جزیره Darkwater به نمایش درآمده است، همانطور که در تصاویر پایین مشاهده می‌کنید سازندگان قصد دارند تا حس ترس و دلهره را در دنیای بازی به بهترین شکل ممکن پیاده سازی کنند.

در بازی Call of Cthulhu شما در نقش شخصیتی با نام Edward Pierce ظاهر می‌شوید که سعی دارید راز قتل دردناک و مرموز شخصیتی به نام Sarah Hawkins را کشف کنید. همانطور که گفته شد بازی در سبک نقش آفرینی و ترسناک می‌باشد، از مهم‌ترین المان‌های بازی می‌توان به وجود پررنگ مخفی کاری و بررسی‌های دقیق محیط اشاره کرد.

شما برای فاش کردن راز مرموز جزیزه Darkwater بصورت ناخواسته وارد یک راه بسیار خطرناک می‌شوید، راهی که دقیقا در مرز هوشیاری و دیوانگی قرار دارد. هرچقدر شما با پیشروی در بازی به هدف خود نزدیک‌تر می‌شوید، شرایط به گونه‌ای پیش می‌رود که شک‌ها و بررسی‌های شما نسبت به اتفاقات اطراف دوچندان می‌شود.

شما برای رسیدن به هدف اصلی بازی نیاز دارید ذهن خود را در حالت تعادل نگه دارید تا بتوانید بفهمید چه جیزی در سایه‌ها کمین کرده است زیرا مردم منطقه می‌گویند تنها راه رسیدن به حقیقت دیوانگیست!

بازی Call of Cthulhu قرار است در سال ۲۰۱۷ منتشر شود.

در قسمت زیر تصاویر منتشر شده از این عنوان را می‌توانید مشاهده کنید:

منبع گیم فا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *