رایان رینولدز

«تنها در خانه» با همکاری «رایان رینولدز» بازسازی می‌شود

فاکس برای بازسازی «تنها در خانه» (Home Alone)، یکی از پرفروش‌ترین کمدی‌های تاریخ خود راهی پیدا کرد. به نظر می‌رسد که این فیلم ترکیبی باشد از فیلمنامه آن فیلم خانوادگی نوشته «جان هیوز» با درجه سنی بزرگسال و شوخی‌های گستاخانه مخصوص ستاره «ددپول». «رایان رینولدز» در مقام تهیه‌کننده در این پروژه که در فاکس در حال توسعه است و «Stoned Alone» نام گرفته مشارکت خواهد کرد و «آگوستین فریتزل» کارگردانی آن را برعهده می‌گیرد. «کوین باروس» و «مت میدر» فیلمنامه این فیلم را براساس ایده «مت رایلی» یکی از مسؤلین فاکس به نگارش درآورده‌اند.

«Stoned Alone» زندگی جوان بیست و چندساله‌ای را روایت می‌کند که به کشت ماریجوانا روی آورده و وقتی از پروازی به مقصد پیست اسکی برای گذران تعطیلات جا می‌ماند، می‌خواهد ناکامی‌اش را با استعمال ماریجوانا جبران می‌کند. پارانویا به سراغش می‌آید و دیری نمی‌گذرد که خیال می‌کند کسی می‌خواهد دزدکی وارد خانه‌اش شود. کاشف به عمل می‌آید که دزدها واقعاً به خانه‌اش وارد شده‌اند. او که نشئه شده و گرفتار پارانویا، سعی می‌کند در همان حال دزدها را از خانه بیرون بیندازد و از خود دفاع کند.

فریتزل در عرصه کمدی تازه‌کار است. این فیلمساز زن اخیراً فیلم «هرگز به عقب بازنگشتن» را کارگردانی کرده، فیلمی که در جشنواره ساندنس به نمایش درآمد و توسط A24 خریداری شد.

فیلم «تنها در خانه» به کارگردانی «کریس کلومبوس» که در تعطیلات سال ۱۹۹۰ عرضه شد با بودجه ۲ میلیون دلاری به تولید رسید. این فیلم در سراسر دنیا ۴۷۶ میلیون دلار فروخت، دو دنباله دیگر از آن ساخته شد و «مکالی کالکین» را به یک ستاره بدل کرد.

تانی کال

30nama

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *