GTA

جدیدترین بروزرسانی بازی GTA Online در دسترس قرار گرفت

اخیرا جدیدترین بروزرسانی بازی GTA Online منتشر شده است که یک حالت جدید و یک اتومبیل تازه را به بازی اضافه خواهد کرد. جزئیات بیشتر این بروزرسانی را در ادامه مشاهده کنید.

در پی انتشار بروزرسانی‌های متعدد برای بازی GTA Online و افزودن محتویات جدید آن، به تازگی جدیدترین آپدیت آن منتشر شده است که علاوه بر یک حالت جدید و جذاب، یک اتومبیل تازه هم به بازی اضافه کرده است. همچنین این بروزرسانی جدید، تخفیف‌هایی را هم برای برخی از آیتم‌های بازی و دیگر رویداد های موجود در بازی تدارک دیده است که بدون شک کاربران را به سمت خود جذب خواهد کرد.

در ابتدا به اتومبیل جدید بازی با نام Grotti GT500 می‌پردازیم که در دسته ماشین‌های کلاسیک و مسابقه ای قرار دارد و ظاهر آن قطعا نظر کاربران را به سمت خود جلب خواهد کرد. سازندگان در شرکت راکستار (Rockstar Games) در رابطه با این ماشین جدید گفته اند:

حتما باید بدانید که اتومبیل جدید، تا چه حد می‌تواند شما را جذاب نمایش دهد.

تصویری از اتومبیل Grotti GT500:

در ادامه به بخش جذاب چندنفره Adversary، حالت جدیدی با نام Air Quota اضافه شده است که از ۴ تیم و ۱۶ نفر به صورت همزمان پشتیبانی خواهد کرد. به طور کلی در این حالت جدید هلی‌کوپتر ها، هواپیماها و تمامی وسایل نقلیه هوایی موجود در بازی قابل استفاده خواهند بود و می‌توانید با آن ها مسابقات جذابی را پشت سر بگذارید. همچنین کاربران برای تجربه حالت Air Quota، تا روز ۲۲ ژانویه مصادف با ۲ بهمن ماه فرصت دارند تا از دوبرابر بودن امتیاز RP و $GTA استفاده کنند.

همان طور که در بالاتر ذکر شد، این بروزرسانی جدید تخفیف‌هایی را برای برخی از بخش‌های بازی آماده کرده است. به عنوان مثال، کاربران قادر خواهند بود تا تمامی Facility ها که به آیتم‌های گرافیکی و ظاهری مربوط می‌شود را با ۲۵ درصد تخفیف، ارتقاء دهند و برای این پیشرفت، مبلغ کمتری را پرداخت کنند. همچنین وسایل نقلیه مانند Buckingham Pyro و HVY Nightshark با ۲۵ درصد تخفیف مواجه شده اند.

در این بروزرسانی جدید، مسابقات Premium Stunt Race به Plummet ارتباط خواهد داشت که البته به Super ها محدود شده است. از طرفی، بخش Time Trial بازی میزبان قسمت جدید Tongva Valley خواهد بود. همچنین افرادی که در مسابقات Stunt Race از مقام‌های اول تا سوم، یکی را به دست آورند به امتیاز $GTA دسترسی خواهند داشت و در کل امتیاز ۳ برار RP در اختیار کاربران خواهد بود. در ادامه کاربرانی که در قسمت Time Trial بتوانند در همان زمان تعین شده از طرف بازی، مسابقه را پیروز شوند، به امتیازات RP و $GTA دسترسی خواهند داشت.

جدیدترین بروزرسانی بازی GTA Online هم اکنون برای تمامی کاربران در دسترس است.

تانی کال

گیمفا

برچسب‌ها
insta-tanikal

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *