«جنیفر انیستون»

«جنیفر انیستون»: مارول موجب کاهش تعداد فیلم‌های با کیفیت شده است

بیست سال قبل، یافتن یک سلبریتی سرشناس‌تر از «جنیفر انیستون» سخت بود. او به لطف سریال «دوستان» (Friends) یکی از شناخته‌شده‌ترین ستارگان تلویزیون بود و به نظر می‌رسید که آینده‌ای درخشان در انتظار اوست. با این حال، اگرچه ‌هایی را در طول دهه‌ی گذشته کسب کرد اما هرگز درخشش در سطح سیت‌کام شبکه‌ی NBC را تکرار نکرد. اکنون پس از گذشت چندین سال، او با «برنامه‌ی صبحگاهی» (The Morning Show) اپل به تلویزیون بازگشته، اما به گفته‌ی خود این بازیگر، حضورش در تلویزیون به سبب فیلم‌های مارول است.

انیستون در مصاحبه با ورایتی توضیح می‌دهد که چرا سال‌ها بعد از پایان «دوستان» به تلویزیون بازمی‌گردد. او ضمن انتقاد از «دنیای سینمایی مارول» می‌گوید یکی از عوامل این بازگشت کاهش کیفیت فیلم‌های مدیوم سینما و نیز عدم وجود انتخاب‌های دیگر است. انیستون می‌گوید: «چند سال قبل وقتی این شبکه‌های اینترنتی با محتوای باکیفیت خودشان تلویزیون را متحول کردند با خود فکر کردم: «عجب، این آثار از کارهای اخیر من بهترند.» از طرف دیگر با وجود فیلم‌های پرخرج مارول یا کارهایی که از من نمی‌خواهند در آن بازی کنم و یا علاقه‌ای به بازی در کنار پرده‌های سبزشان ندارم، انتخاب‌ها دائماً در حال کاهش‌اند.»

انیستون شرح می‌دهد که دلتنگ روزهایی است که فیلم‌های اریجینالی با بودجه‌های متوسط ساخته می‌شد. آثاری رمانتیک کمدی مانند فیلم‌های «مگ رایان» و یا خود او. انیستون می‌گوید: «شرایط تغییرات زیادی کرده. به نظر من بازگشت به عصر «مگ رایان» برای همه خوشایند است. من فکر می‌کنم، لذت‌بخش باشد حضور گوشه‌ی دنج یک سالن نمایش. به نظر من ما به تجدید حیات احتیاج داریم. اجازه دهید فیلمی مانند «شرایط مهرورزی» (Terms of Endearment) دوباره ساخته شود. فیلم‌هایی مثل «فرانکنشتاین جوان» (Young Frankenstein)، «دختر خداحافظی» (The Goodbye Girl)، «زین‌های شعله‌ور» (Blazing Saddles)، و «بهشت می‌تواند صبر کند» (Heaven Can Wait).» انیستون در ادامه می‌گوید امکان تولید نسخه‌ی سینمایی «دوستان» شاید هرگز فراهم نشود چرا که «تهیه‌کنندگان تمایلی به این کار ندارند و به ما اجازه نمی‌دهند.»

سریال «برنامه‌ی صبحگاهی» با بازی انیستون، «ریز ویترسپون» و «استیو کارل» ۱ نوامبر (۱۰ آبان ماه) از اپل تی‌وی پلاس پخش می‌شود.

تانی کال

30nama

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *