استودیو کارگردان زنی را برای فیلم ابرقهرمانی زنانه‌ای استخدام کرده است. واقعاً سال ۲۰۱۷ است یا داریم خوابمی‌بینیم؟ بعد از اکران فیلم Spider-Man: Homecoming (مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه) در تاریخ هفت جولای توسط شرکت سونی، این استودیو اسپین آف Venom را در سال ۲۰۱۸ اکران می‌کند. سپس دنیای مرد عنکبوتی نه تنها یکی بلکهدو ابرقهرمان زن را به شکل Silver Sable و Black Cat نشان می‌دهد. از همه هیجانی‌تر این است که سایت خبری Deadline خبری منتشر کرده مبنی بر این که جینا پرینسبثوود (Gina Prince-Bythewood) سکان دار فیلم جدید Silver And Black خواهد بود. پرینس-بثوود فیلمنامه این فیلم را از روی فیلمنامه Thor: Ragnarokk نوشته کریس یوست (Chris Yost) بازنویسی می‌کند. پیش نویس قبلی این فیلمنامه توسط لیزا جوی (Lisa Joy) نوشته شده بود. باسینماگیمفا همراه باشید.

فیلم Silver Table ساخته تام دوفالکو (Tom DeFalco) و ران فرنز (Ron Frenz) در سال ۱۹۸۵، فرد مزدوری را نشانمی‌دهد که ابرقدرت است و جنایتکاران جنگ را به دام می‌اندازد. سال گذشته شایعه شده بود که یک فیلم مستقل برای شخصیت کتاب‌های کامیک مارول، بعد از درز اطلاعاتی از ایمیل‌های افشا شده‌ی سونی، در حال ساخت است اما استودیو از آن زمان به بعد این پروژه را با Black Catt ترکیب کرد. دزد بدنامی که قدرتمند است و سابقه رابطه رمانتیکی با مردعنکبوتی داشته است. به‌هرحال انتظار نداشته باشید که فیلم رمانتیکی ببینید. سایت Varietyy گزارش کرد که فیلم پرینس-بثوود با فیلم‌های مرد عنکبوتی تام هالند (Tom Holland) کراس آور نخواهد داشت. اگرچه با افشای هویت واقعی Black Cat، فیلیسیا هاردی، در فیلم The Amazing Spider-Man 2 (مرد عنکبوتی شگفت انگیز ۲) با بازیفیلیسیتی جونز (Felicity Jones) می‌توان انتظار چهره جدیدی برای این شخصیت را داشت.

با اینکه پرینس-بثوود به خاطر فیلم‌های Love & Basketball (عشق و بسکتبال) و The Secret Life Of Bees (زندگی مرموز زنبورها) شناخته شده است، او در دنیای سینماتیک مارول تازه وارد نیست. این کارگردان سکاندار سریال آزمایشی جدید ‍Cloak & Dagger (شنل و خنجر) در سال آینده خواهد بود. هنوز خبرهای خوبی درراه است. خبر خوب برای سونی انتشار پوستر این هفته‌ی مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه است که مورد استقبال قرار گرفت.
توسط مینو فرجی
 گیمفا
  • Silver & Black

    تاخیر در ساخت فیلم Silver & Black

    تاخیر در ساخت فیلم Silver & Black تولید فیلم Silver & Black سونی بطور نامعلومی به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *