خانه ورزش اخبار ورزش دایی: اثبات دروغگویی مدیران پیشین پرسپولیس به یک ماه هم نکشید

دایی: اثبات دروغگویی مدیران پیشین پرسپولیس به یک ماه هم نکشید

0
دایی

دایی: اثبات دروغگویی مدیران پیشین پرسپولیس به یک ماه هم نکشید

علی دایی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل پدیده خراسان اظهار داشت: فردا بازی خیلی مهمی با پدیده داریم. فکر می‌کنم این بازی، مهم‌ترین بازی فصل ماست. متأسفانه بازی رفت را به نحو بدی به پدیده واگذار کردیم و حالا بچه‌ها انگیزه زیادی برای این بازی دارند.

وی ادامه داد: پیروزی در این مسابقه در بهشت را به ما نشان می‌دهد. می‌توانیم با پیروزی در این مسابقه موقعیت‌مان را در جدول بهتر کنیم. پدیده تیم بزرگی است و بازیکنان خوبی دارد. این تیم هفته قبل مقابل استقلال خیلی خوب بازی کرد. فردا کار بسیار سختی مقابل پدیده داریم، اما من به بازیکنانم ایمان دارم و فکر می‌کنم می‌توانیم از این مسابقه با پیروزی خارج شویم. همان‌طور که گفتم این مهمترین بازی ماست و در طول هفته و در تمرینات خیلی با بچه‌ها کار کردیم تا با ارائه یک بازی خوب سه امتیاز این مسابقه را کسب کنیم.

سرمربی تیم فوتبال سایپا با بیان اینکه به دنبال انتقام بازی رفت نیست در خصوص شکست ۳ بر صفر تیمش مقابل پدیده در بازی رفت، گفت: در بازی قبل در دقیقه ۴۴ یک پنالتی اشتباه به ضرر ما گرفته شد که همان پنالتی کل بازی را برگرداند. ما در این بازی ۳ بر صفر شکست خوردیم، اما اختلاف ما سه گل نبود. بچه‌های من نسبت به آن مسابقه باتجربه‌تر شده‌اند و به هماهنگی بیشتری دست یافته‌ایم. ما تلاش می‌کنیم فردا بهترین بازی را ارائه کنیم و سه امتیاز این مسابقه را به دست بیاوریم.

دایی در مورد صحبت‌های مهدی طارمی در برنامه ۹۰ که ادعای دایی را در خصوص دروغگو بودن مدیران پرسپولیس اثبات کرد، تصریح کرد: من نظر خاصی در این خصوص ندارم، اما همیشه گفته‌ام که به دنبال حق خود هستم و به هیچ عنوان دوست ندارم دروغی را بگویم تا فردا زیر آن بمانم و با ثابت شدن آن دروغ وجهه‌ام خراب شود. همیشه با بعضی آقایان به مشکل خورده‌ام، اما زمان همه چیز را ثابت کرد. ممکن است این مدت شش ماه، دو سال یا پنج سال باشد. شما دیدید که در قضیه اخراجم از تیم ملی همه بحث‌هایی که مطرح کردم چه زمان اثبات شد، این دفعه اما آقایان این‌قدر دروغ گفته‌اند که اثبات دروغگویی آنها به یک ماه هم نکشید. من با این آقایان برخورد داشته‌ام و با آنها صحبت کرده‌ام. آنها به هیچ عنوان راست نمی‌گویند و من مجبور شدم آن شب در برنامه ۹۰ صحبت‌هایی را مطرح کنم.

وی ادامه داد: من با احدی کاری ندارم. من سرم را پایین می‌اندازم و به کار خودم رسیدگی می‌کنم، اما نمی‌توانم زیر بار حرف زور و ناحق بروم. خدارا شکر با عکس‌ها و مدارک همه فهمیدند که آن شب چه کسی راست و چه کسی دروغ می‌گوید و فکر می‌کنم نیازی به صحبت‌های طارمی نبود. رأی فیفا نشان می‌دهد که آقایان راستگو نبودند و مشخص است چه کار کردند که پرونده‌های حقوقی باشگاه این همه حواشی ایجاد کرده است.

سرمربی تیم فوتبال سایپا درباره جلسه‌ای که با حمیدرضا گرشاسبی، سرپرست باشگاه پرسپولیس داشته و اینکه آیا مشکلات او با باشگاه پرسپولیس حل شده است یا خیر، تصریح کرد: تمام مشکلات حل شدنی است. مشکلی نیست که نتوانیم آن را حل کنیم، اما تا الان تصمیم واحدی نگرفته‌ایم.

دایی در ادامه درباره اینکه چرا دروغگویی در فوتبال ما و بین مدیران باشگاه‌ها رواج پیدا کرده است و چه چیزی باعث به وجود آمدن این موضوع شده، گفت: این دروغ در جامعه مد شده است و اصلاً به فوتبال ربطی ندارد. زمانی که یک مقام مسئول در تلویزیون یک مسئله غیرواقعی را مطرح می‌کند شما از فوتبال چه انتظاری دارید؟ حتی شما در رسانه هم برخی مواقع در مورد من دروغ یا مساله‌ای غیر از واقعیت می‌نوشتید، متأسفانه این موضوع در جامعه اتفاق می‌افتد و در همه جا باب شده است. رفیق ۲۵ ساله در چشمان آدم نگاه می‌کند و دروغ می‌گوید. شما چه انتظاری دارید از کسی که تازه به فوتبال آمده، دارید؟ من نمی‌دانم کسانی که این افراد فوتبالی را به فوتبال آوردند را دعا کنیم یا لعنت؟ شما نگاه کنید فقط پنج درصد از کسانی که غیرفوتبالی بودند و به فوتبال آمدند، موفق شدند. شما خودتان می‌دانید آن پنج درصد چه افرادی بودند، سایر افراد فقط می‌خواهند چون فوتبال در دید است خودشان را بزرگ کنند. آدم‌های ضعیف دروغ می‌گویند کسانی که به خودشان اطمینان نداشته باشند، دروغ می‌گویند. کسانی که خدا ترس نباشند، دروغ می‌گویند. متأسفانه برخی‌ها دنیا را به همین چیزها می‌فروشند. آنها به خاطر اینکه به کسی جوابگو نیستند، این‌طور دروغ می‌گویند. متأسفانه به همین دلیل است که دروغ زیاد می‌شود.

وی درباره اینکه برخی از هواداران نسبت به طارمی موضع گرفته‌اند و علیه او صحبت‌هایی می‌کنند و اینکه در این موضوع او حق را به چه کسی می‌دهد، تصریح کرد: اول از همه این را بگویم که من به هیچ عنوان حرکت مهدی طارمی را دوست نداشتم. او نباید در تلویزیون و مقابل این همه بیننده این‌طور حرف بزند. به نظرم او با این‌طور صحبت کردن هم خودش و هم همه چیز را زیر سؤال برد. یک گلایه بزرگی هم دارم و آن هم این است که صمد ابراهیمی طارمی را به من معرفی کرد و او خواست که من از طارمی تست بگیرم. من ابراهیمی را می‌شناسم، او اصلاً این‌طور نیست. آدم اگر بخواهد خودش را تبرئه کند نباید در مورد افراد دیگر این‌طور سخن بگوید. همه اشتباه می‌کنند. شاید ابراهیمی هم اشتباه کرده باشد، اما همین آدم شاید با هزینه خودش بود که طارمی را به اردبیل فرستاد و من از او تست گرفتم. قبول دارم طارمی شایستگی داشت و در همان اولین حرکت، من او را برای تیم بزرگی مثل پرسپولیس انتخاب کردم. شاید باور نکنید حتی یک دقیقه هم تست گرفتن من از طارمی طول نکشید، اما نباید طارمی درباره ابراهیمی این‌طور صحبت می‌کرد. کسی که بازیکن ملی است نباید این‌طور حرف بزند. اصلاً جای این حرف‌ها در تلویزیون نیست.

سرمربی تیم فوتبال سایپا ادامه داد: جدا از این مساله طرفداران هم نباید ناراحت شوند. هر بازیکن یک روز به تیم می‌آید و یک روز هم از تیم می‌رود، کسی شرایط روحی و روانی و خانوادگی طارمی را نمی‌داند. هیچ‌کس نمی‌داند او چه مشکلاتی داشته است. الان باید از این بازیکن حمایت شود. او بازیکن ملی است و چند ماه دیگر تیم ملی ما در جام جهانی بازی دارد. مردم نباید ناراحت شوند. ناراحتی برای مدیرانی است که باعث می‌شود این اتفاقات بیفتد.

تانی کال

برنامه نود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *