خانه ورزش اخبار ورزش دقت سانترهای خسرو حیدری در آبادان؛ صفر درصد!

دقت سانترهای خسرو حیدری در آبادان؛ صفر درصد!

0

خیلی دور نیست روزهایی که سانترهای خسرو حیدری برای استقلال معجزه می‌کرد و گره‌گشای کار مربیان تیم بود. ارسال‌های خط‌کشی شده خسرو هر فصل چندین امتیاز را برای استقلال به ارمغان می‌آورد و این تیم مشکلی در باز کردن دروازه حریفان نداشت.

البته این توانایی خسرو، آبی‌ها را بدعادت کرده بود و استقلال با هر مربی، از همین تاکتیک بهره می‌برد. وقتی هم منجر به کسب نتیجه می‌شد، به اسم موفقیت باشگاه، سرمربی تیم هم ماندگار می‌شد. این سیکل انقدر ادامه پیدا کرد تا این که خسرو حیدری به دلیل بالا رفتن سن، توانایی‌اش را از دست داد. حالا در دوره منصوریان، خسرو آمادگی گذشته را ندارد و حتی به تیم ملی هم دعوت نمی‌شود.

اما منصوریان هم علاقه زیادی به تغییر در سبک بازی استقلال نشان نداده است. همچنان سانتر از جناحین به خصوص از سمت خسرو حیدری، تاکتیک اصلی تیمش است. ارسال‌هایی که دیگر زهردار نیست. به عنوان مثال در شکست هفته نخست استقلال، هیچ کدام از سانترهای خسرو حیدری به مقصد نرسید. خسرو در بازی مقابل نفت آبادان ده مرتبه اقدام به سانتر از جناحین کرد. جالب است که هر ده سانتر خسرو هم یا توسط نفتی‌ها دفع شد یا راهی اوت شد.

مقصد ده سانتر بی‌ثمر خسرو مقابل نفت آبادان

گراف مقصد ده سانتر بی‌ثمر خسرو حیدری مقابل نفت آبادان

برنامه نود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *