دنیل رادکلیف: فیلم های هری پاتر احتمالا ریبوت می‌شوند

هرچند اولین فیلم سینمایی دنیل رادکلیف، خیاط پاناما (The Tailor of Panama) بود ولی بدون شک این فیلم هری پاتر و سنگ جادو (Harry Potter and the Sorcerer’s Stone) و دنباله‌های آن محصول کمپانی برادران وارنر بودند که باعث محبوبیت این بازیگر انگلیسی شدند و هنوز هم با شنیدن نام او، قبل از هر چیز به یاد هری پاتر می‌افتیم. رادکلیف اخیراً با سایت گفتگو کرده است و در بخشی از صحبت‌های خود به احتمال ریبوت شدن هری پاتر در آینده اشاره می‌کند.

رادکلیف در مورد سریال Miracle Workers محصول کمدی شبکه TBS که پخش آن به تازگی آغاز شده است می‌گوید:

هر پروژه‌ای که با فیلمنامه خوبی همراه باشد، من را جذب خود می‌کند. می‌توانم درک کنم که چرا بعضی از کارگردان‌ها نسبت به حضور من در پروژه‌های خود شک و تردید دارند، زیرا من با یک سری محبوب (هری پاتر) شناخته می‌شوم و آن‌ها نگران تأثیر آن نقش روی مخاطب در اثر جدید خود هستند.

مدتی قبل شایعه‌ای در مورد ایفای نقش کاراکتر ولورین (Wolverine) توسط دنیل رادکلیف منتشر شده بود که رادکلیف آن را رد می‌کند و در ادامه با اشاره به تغییرات زیاد بازیگران شخصیت‌هایی مثل بتمن و مرد عنکبوتی و همچنین تولید اقتباس جدیدی بر اساس دنیای ارباب حلقه‌ها در قالب یک سریال توسط آمازون، به این نکته اشاره می‌کند که در آینده می‌توانیم منتظر تولید فیلم‌ها یا سریال‌های جدیدی از اثر محبوب جی کی رولینگ با بازیگرانی متفاوت باشیم:

مطمئن هستم که بالاخره یک روز با اقتباس جدیدی از داستان‌های هری پاتر مواجه می‌شویم و من آخرین هری پاتر نخواهم بود. حتی همین الآن هم هری پاترهای دیگری به جز من داریم.

اشاره رادکلیف به جیمی پارکر و گرت ریوز در نقش هری پاتر در نمایش هری پاتر و فرزند نفرین شده (Harry Potter and the Cursed Child) است که بر اساس نمایش‌نامه‌ای به همین نام اثر جک تورن، برگرفته از داستان جی کی رولینگ اجرا شد. رادکلیف در ادامه می‌گوید:

خیلی دوست دارم بدانم فیلم‌های هری پاتر تا چه زمانی ماندگار خواهند بود. در حال حاضر به نظر می‌رسد یک حالت مقدسی برای این فیلم‌ها ایجاد شده است، ولی در هر حال آن‌ها هم یک روز قدیمی خواهند شد و در قالب فیلم‌های جدید یا شاید هم سریال تلویزیونی بازسازی می‌شوند. واقعاً مشتاق دیدن ریبوت هری پاتر هستم!

تانی کال

برگرفته از IGN

زومجی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *