رکورد بینندگان مراسم امی 2018 به پایین‌ترین حد خود رسید

با وجود بازگشت «بازی تاج‌وتخت» به فهرست نامزدهای امی و میدان رقابت، کاهش بینندگان مراسم امی همچنان ادامه یافت. آمار نهایی بینندگان امی ۲۰۱۸ با اجرای «کالین جاست» و «مایکل چه» اعلام شد تا معلوم گردد که این مراسم را ۱۰.۷۲ میلیون بیننده و تنها ۲.۴ درصد از افراد ۱۸-۴۹ ساله آمریکایی به نظاره نشستند و به این ترتیب پرستاره‌ترین شب تلویزیون پایین‌ترین رکورد تاریخش را به ثبت برساند.

اگرچه این آمار به بدی افتی که اسکار و گرمی در سال‌های اخیر تجربه کرده‌اند نیست، اما با این حال بینندگان هفتادمین امی نسبت به مراسم سال گذشته با اجرای «استیون کولبر» که در روز تعطیل یکشنبه روی ایر رفت، ۱۱ درصد کاهش یافت. شبکه NBC به علت پخش مسابقات SNF مراسم امسال در در روز دوشنبه برگزار کرد.

مراسم سه ساعتی دوشنبه شب با علیرغم پیروزی‌های بزرگ «بازی تاج‌وتخت»، «خانم میزل شگفت‌انگیز» و سریال «بری»، نسبت به آخرین باری که شبکه NBC در ۲۵ آگوست سال ۲۰۱۴ پخش مراسم را برعهده داشت ۳۴ درصد کاهش یافت. مراسم امی سال ۲۰۱۴ با اجرای «سث مایرز» در ضمن آخرین باری بود که رکوردی بهتر از ۱۲ میلیون بیننده به ثبت رسید. سال گذشته امی موفق به جذب ۱۱.۸ میلیون بیننده و ثبت ریتینگ ۲.۵ شده بود.

تانی کال

30nama

برچسب‌ها
insta-tanikal

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *