خانه ورزش اخبار ورزش سامان قدوس: 10 تیم مرا می‌خواهند

سامان قدوس: 10 تیم مرا می‌خواهند

0

سامان قدوس: 10 تیم مرا می‌خواهند

به نقل از سایت اوپ سوئد، سامان قدوس ملی‌پوش ایرانی تیم اوسترشوندس گفت: می‌خواهم به یک کشور خارجی بروم اما یک روز برای فوتبال به تیم مالمو بازخواهم گشت. در شرایط فعلی پس از یک نوسان طولانی‌مدت در اروپا زمانی برای رسیدن به رویای بازی در تیم‌های مطرح اروپایی فرا رسیده است.

سامان قدوس در فصل ۲۰۱۶ لیگ برتر سوئد ۱۰ گل به ثمر رساند اما در فصل اخیر تعداد گل‌هایش به هشت رسید. با این حال مهاجم اوسترشوندس در این فصل پیشرفت فوق‌العاده‌ای داشت. موفقیت اوسترشوندس در لیگ اروپا سامان قدوس را در پنجره داغ نقل‌وانتقالاتی فصل زمستانی این قاره قرار داد.هر چند کیندبرخ، رئیس باشگاه اوسترشوندس اعلام کرده بود که قیمت فروش مهاجم ایرانی بالغ بر ۵۰ میلیون کرون است.

قدوس درباره درخواست مبلغ زیاد باشگاه هراسی ندارد و گفت: پیشنهادهایی از اسپانیا، انگلیس و آلمان وجود دارند. این واقعیت است که ۱۰ باشگاه مرا می‌خواهند. این چیزی بیشتر از علاقه آنها برای جذب من است. من آماده انتقال به تیم دیگری با شرایط مناسب و مربی خوبی هستم.

سامان قدوس هرگز در باشگاهی که آکادمی‌اش پرورش یافت (مالمو) بازی نکرده اما امید دارد روزی پس از بازگشت به سوئد این اتفاق رخ دهد.

وی گفت: یک روز می‌خواهم برای مالمو بازی کنم اما الان زمانی برای رویای بازی‌ام در تیم‌های مطرح اروپایی است.

تانی کال

برنامه نود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *