سریال Castle Rock

سریال Castle Rock برای فصل دوم تمدید شد

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، شبکه هولو از تمدید سریال Castle Rock برای فصل دوم خبر داده است. طبق بیانیه منتشر شده شبکه هولو، این سریال ترسناک، درام، روانشناختی و آنتولوژی تبدیل به موفق‌ترین سریال ارجینال این شبکه شده است و قسمت‌های اول این سریال، بیش از هر سریال دیگری در زمان عرضه دیده شده و با استقبال کاربران این شبکه استریم مواجه شده است. همچنین سریال Castle Rock در دومین هفته پخش خود نیز بیش از هر سریال ارجینال دیگر شبکه هولو تماشا شده است. در حال حاضر پنج قسمت از فصل اول سریال Castle Rock از شبکه هولو منتشر شده و امروز ششمین قسمت این سریال منتشر خواهد شد. سریال Castle Rock روزهای چهارشنبه پخش می‌شود و با اینکه اطلاعات بیشتری از فصل دوم سریال کسل راک مانند زمان انتشار آن منتشر نشده، اما انتظار می‌رود مانند فصل اول، فصل دوم این سریال نیز در ۱۰ قسمت تولید شود.

سریال Castle Rock گلچینی از موضوعات و شخصیت‌های مختلف رمان‌های استفن کینگ از جمله It، میزری (Misery) و رستگاری در شاوشنک (The Shawshank Redemption) است که در یک محله به‌نام Castle Rock زندگی می‌کنند. هر فصل این سریال قرار است خط داستانی و شخصیت‌های متفاوتی داشته باشد که انتظار می‌رود فصل دوم آن داستان متفاوتی را روایت کند. همچنین موضوعات و شخصیت‌های خاص و مهم فصل گذشته در فصل‌ بعدی آن نیز حضور خواهند داشت. اندره هلند، ملانی لینسکی، جین لوی، سیسی اسپیسک، بیل اسکارشگورد، اسکات گلن، تری اوکوئین، چوزن جیکوب و فرانک ال ریدلی، از جمله بازیگرانی هستند که در سریال Castle Rock حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.

ساخت سریال Castle Rock بر عهده داستین تامسون و سم شاو بوده است و این دو نفر به‌همراه جی جی آبرامز، بن استیون سون و لیز گولتزر، به‌عنوان تهیه‌کننده اجرایی نیز در این سریال حضور دارند. سریال Castle Rock تنها سریال مشترک آبرامز و کینگ نیست که توسط شبکه هولو منتشر شده است. سریال 11.22.63، دیگر سریال مشترک این دو شخص بود که در سال ۲۰۱۶ از شبکه هولو منتشر شد. آبرامز در این سریال به‌عنوان تهیه‌کننده اجرایی و کینگ نیز به‌عنوان نویسنده حضور داشته است.

تانی کال

برگرفته از EW

زومجی

 • Castle Rock

  نقد سریال Castle Rock – کسل‌راک

  نقد سریال Castle Rock – کسل‌راک «کسل‌راک» (Castle Rock) برای من ناامیدکننده‌ترین سری…
 • Castle Rock

  پوستر رسمی سریال ترسناک Castle Rock

  پوستر رسمی سریال ترسناک Castle Rock از آنجا که کمتر از یک ماه تا شروع عرضه فصل نخست سریال …
 • Castle Rock

  تاریخ پخش سریال Castle Rock

  تاریخ پخش سریال Castle Rock شبکه هولو تاریخ پخش سریال Castle Rock (کسل راک)، سریال جدید مش…

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *