After Exile

«شیلین وودلی» به «رابرت دنیرو» و «شایا لباف» در فیلم After Exile پیوست

«شیلین وودلی» به «رابرت دنیرو» و «شایا لباف» در جمع بازیگران فیلم درام جنایی، «پس از تبعید» (After Exile) پیوست. لباف در نقش یک مجرم حضور دارد که پس از سال‌ها از زندان آزاد شده و باید به زندگی قبلی خود برگردد و با پدرش با بازی دنیرو زندگی کند. او که به جرم کشتن یک مرد بی‌گناه در یک دزدی مسلحانه محکوم شده حالا باید تلاش کند تا برادر کوچکش را از مواد مخدر و جرم دور نگه دارد. شخصیت دنیرو نیز یک مجرم قدیمی است که به دلیل حس گناه به نوشیدنی‌های الکلی اعتیاد دارد.

وودلی نقش زنی را دارد که همبازی بچگی شخصیت لباف بوده و رابطه‌ی پر فراز و نشیبی با او داشته است. پس از آزاد شدن او از زندان، وودلی تلاش می‌کند تا رابطه را دوباره از نو بسازد. فیلم‌برداری در ماه نوامبر در فیلادلفیا آغاز می‌شود. «جاشوا مایکل استرن» که برای کارگردانی فیلم «جابز» (Jobs) و سریال «گریوز» (Graves) شهرت دارد، کارگردانی این فیلم را بر عهده دارد. «ثورن اسنایدر» و «استیو اسنایدر» تهیه‌کنندگان این فیلم هستند در حالی که «لیز کوهن» در جایگاه تهیه‌کننده اجرایی قرار دارد.

وودلی برای نقش خود در فصل اول سریال «دروغ‌های کوچک بزرگ» (Big Little Lies) موفق به دریافت نامزدی جایزه امی شد. او همچنین در فیلم‌های «شناور» (Adrift) و «پایان‌ها، آغازها» (Endings, Beginnings) حضور پیدا کرده است. فیلم «پایان‌ها، آغازها» به کارگردانی «دریک دورمس» قرار است هفته آینده در جشنواره بین‌المللی فیلم تورنتو اکران شود.’

تانی کال

30nama

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *