Westworld

فصل سوم Westworld کوتاه‌تر از فصل اول و دوم خواهد بود

فصل سوم سریال علمی-تخیلی «وست‌ورلد» (Westworld) به نویسندگی «جاناتان نولان» و «لیزا جوی» مشتمل بر هشت اپیزود خواهد بود. خبرگزاری «رپ» به نقل از یک منبع آگاه این خبر را تأیید کرده است. دو فصل اول این درام با بازی «ایوان ریچل وود» و «جفری رایت» هر کدام در قالب ۱۰ اپیزود ساخته شدند، بنابراین فصل سوم که قرار است در نیمه‌ی اول سال ۲۰۲۰ پخش شود، کوتاه‌ترین فصل سریال خواهد بود.

منابع رپ اطلاعاتی از طول اپیزودهای فصل سوم فاش نکرده است. از این رو این احتمال وجود دارد که با افزایش مدت اپیزودها، کاهش تعداد آن‌ها جبران شود. شبکه‌ی HBO تاکنون واکنشی به این گزارش نشان نداده است.

«کیسی بلویز» مدیر برنامه‌سازی شبکه جولای گذشته در حین برگزاری کنفرانس مطبوعاتی «انجمن منتقدین تلویزیونی» تأیید کرده بود که فصل سوم در نیمه‌ی اول سال ۲۰۲۰ پخش می‌شود و نولان و جوی علی رغم امضای قرارداد با شبکه‌ی آمازون در مسیر پیشرفت داستان نقش خواهند داشت: «ما با آن‌ها برای فصل احتمالی چهارم و پنجم قرارداد داریم. بنابراین فکر می‌کنم قرارداد آنان با آمازون به «وست‌ورلد» ارتباطی نخواهد داشت و به این سریال متعهد خواهند ماند. این است که نگران از دست رفتن تمرکزشان نیستم.»

بلویز در پاسخ به این پرسش که از چهره‌های آشنای دلورس، میو (تندی نیوتن)، و برنارد، شارلوت هیل (تسا تامپسون) و شخصیت «اد هریس» و «آنتونی هاپکینز» چه کسانی به فصل سوم بازمی‌گردند می‌گوید: «اگر آن‌ها را در تریلر ندیده‌اید، پاسخی به این پرسش نمی‌دهم.» او در مورد شخصیت جدید «کیلب» با بازی «آرون پل» و دنیای مرتبط با جنگ جهانی دوم که در تریلر دیده شد توضیحی ارائه نمی‌دهد.

تانی کال

30nama

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *