مارگو رابی

«مارگو رابی» سکوت خود در مورد جانشینی با «جانی دپ» در Pirates of the Caribbean را شکست

پس از آنکه اعلام شد ریبوت فیلم «دزدان دریایی کارائیب» (Pirates of the Caribbean) از شخصیت «جک اسپارو» با بازی «جانی دپ» فاصله می‌گیرد، شایعه‌ی جانشینی او با «مارگو رابی» شنیده شد. در آن زمان برای هواداران چندگانه توضیح داده نشد که آیا فیلم جدید به قسمت قبلی مرتبط است یا اینکه به کلی داستانی تازه روایت خواهد کرد. رابی در مصاحبه‌ی جدیدی با پادکست «هپی سد کانفیوزد» به این شایعات پیرامون «دزدان دریایی کارائیب» واکنش نشان داده است.

اگرچه به نظر می‌رسد که او می‌داند که جانشین دپ خواهد شد، اما اطلاعات تازه‌ای در اختیار هواداران نمی‌گذارد. رابی تنها به ذکر این عبارت بسنده می‌کند: «زمان مشخص خواهد کرد.»

رابی در پاسخ به این پرسش که آیا تمایل به بازی در «دزدان دریایی کارائیب» دارد یا نه می‌گوید: «شاید. در روزهای ابتدایی به سر می‌بریم. نمی‌توانم چیز دیگری بگویم… حالا نمی‌توانم.»

در حال حاضر مشخص نیست که دپ در تولید پروژه حتی برای نقشی کوتاه مشارکت می‌کند یا اینکه به کلی سکان هدایت چندگانه را به رابی می‌سپارد. «جری بروکهایمر» تهیه‌کننده‌ی این فیلم‌ها پیش‌تر در مصاحبه با «کلایدر» گفته بود که دیزنی برای شش فیلم جدید برنامه‌ریزی می‌کند. بروکهایمر می‌گوید: «نقش «جانی دپ» در فیلمی که هم اکنون در حال توسعه است، معلوم نیست. بنابراین، باید دید چه پیش خواهد آمد.»

در اولین گزارش مشارکت رابی در «دزدان دریایی کارائیب» آمده بود که قسمت بعدی یک ریبوت خواهد بود و شخصیت‌های زن بیشتری در آن دیده خواهند شد. در صورتی که دپ در قسمت بعدی نقشی نداشته باشد، از دومین چندگانه‌ی سینمایی بزرگ هالیوودی حذف می‌شود. دپ در هفته‌های اخیر به دنبال شکست در پرونده‌ی شکایت از «امبر هرد»، با درخواست برادران وارنر از بازی در چندگانه‌ی «جانوران شگفت‌انگیز» (Fantastic Beasts) کناره‌گیری کرده بود.

تانی کال

30nama

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *