خانه ورزش اخبار ورزش محمدخانی: پاس ندادن طارمی به منشا عمدی نبود/ حالا بهترین زمان برای قهرمانی در آسیاست

محمدخانی: پاس ندادن طارمی به منشا عمدی نبود/ حالا بهترین زمان برای قهرمانی در آسیاست

0
محمدخانی: پاس ندادن طارمی به منشا عمدی نبود/ حالا بهترین زمان برای قهرمانی در آسیاست

ناصر محمدخانی درباره تساوی یک – یک پرسپولیس مقابل سیاه‌جامگان، اظهار داشت: پرسپولیس امتیاز خیلی مفتی از دست داد. شاگردان برانکو خیلی راحت می‌توانستند پیروز میدان شوند، اما از موقعیت‌هایشان خوب استفاده نکردند. در هر صورت فکر می‌کنم پرسپولیس با گرفتن ۱۰ امتیاز با روحیه‌ای خوب به مصاف الاهلی می‌رود.

وی افزود: بازیکنان پرسپولیس می‌توانستند پیروز شوند. آنها باید در آزادی امتیازی از دست ندهند، چون در بازی‌های برگشت شرایط خیلی‌ سخت‌تر می‌شود و باید از بازی در آزادی نهایت استفاده را ببرند. با این اوضاع، پرسپولیس باز هم نتیجه خوبی گرفته است.

مهاجم پیشین پرسپولیس با اشاره به بازی ضعیف بازیکنان این تیم در نیمه دوم دیدار مقابل سیاه‌جامگان، خاطرنشان کرد: احساس می‌کنم شاگردان برانکو در نیمه دوم سنگین و بی‌انگیزه بودند یا میل به برد نداشتند. نمی‌دانم چرا این‌طور شد، اما شاید به خاطر بازی سختی بود که قرار است هفته آینده داشته باشد. شاید هم یک مقدار رعایت خستگی، فیزیک بدنی و آسیب‌دیدگی‌شان را می‌کردند.

محمدخانی در مورد پاس ندادن به منشا، گفت: این قضیه درست نیست و هرچقدر هم که به آن دامن بزنیم بدتر می‌شود. منشا هنوز به آن صورت با بقیه هماهنگ نشده و در ترکیب جا نیفتاده است. او بازیکن خوبی است، اما نیاز به زمان دارد.

وی با اشاره به صحنه‌ای که در دقیقه ۶۸ اتفاق افتاد و طارمی در موقعیت تک‌به‌تک به منشا پاس نداد، یادآور شد: سرِ طارمی در آن صحنه پایین بود. او اگر سرش را بالا می‌آورد، منشا را می‌دید. طارمی فکر کرد که اگر خودش بزند توپ گل می‌شود و به همین خاطر به اطرافش نگاه نکرد. پاس ندادن طارمی به منشا عمدی نبود. اصلاً این کار در شأن پرسپولیس نیست که بازیکنانش بخواهند به یک خارجی پاس ندهند. ذات فوتبال پرسپولیس این است.

«پرسپولیس مقابل الاهلی بازی خیلی سختی دارد»، محمدخانی با بیان این جمله، درباره دیدار پرسپولیس مقابل الاهلی در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، به تسنیم گفت: با وجود دشوار بودن کار، پرسپولیس از پس آن برمی‌آید. الان بهترین موقع است که پرسپولیس بتواند قهرمان آسیا شود، چون هم بازیکنان شناخت کافی را از یکدیگر دارند و هم شرایط روحی‌شان عالی است. در این مقطع همه‌چیز دست پرسپولیس است و امیدوارم قهرمانی آسیا را به دست بیاورد.

تسنیم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *