Black Widow

مخالفت «اسکارلت جوهانسن» با پیشنهاد نویسندگان مرد Black Widow در مورد ظاهر شخصیتش

«اسکارلت جوهانسن» ماه گذشته ادعا کرد که در ابتدای ورودش به «دنیای سینمایی مارول» نگاهی جنسی به شخصیت «بیوه سیاه» (Black Widow) یا «ناتاشا رومانوف» می‌شده است. نزدیک به ۱۱ سال از اولین بازی جوهانسن در این نقش با «مرد آهنی ۲» (Iron Man 2) می‌گذرد.

جوهانسن در مصاحبه با «فادرلی» از تکامل ظاهر شخصیتش در فیلم‌های مارول گفته است: «از «مرد آهنی» تا «انتقام‌جویان»، ظاهر او تکامل پیدا کرد. یکی از علت‌هایش جلب اعتماد تهیه‌کنندگان مارول و جور شدن با این شخصیت و توان تصمیم‌گیری برای او بود. این اتفاق واقعاً از روزهای اول رخ داد. یعنی در «مرد آهنی ۲» با طراح صحنه بی‌نظیری به نام «ماری زافرس» کار کردم که برای این شخصیت ظاهر زیبا و فریبنده‌ای خلق کرد.»

جوهانسن می‌گوید در آن زمان تمایلی به پیشنهاداتی که مارول برای ظاهر شخصیت به او می‌کرد نداشته است: «وقتی «کاپیتان آمریکا: سرباز زمستان» (Captain America: The Winter Soldier) را می‌ساختیم – موضوع خیلی جالب است – ظاهر او فوق‌العاده و در خدمت فیلم است. اتومبیل زیبایی می‌راند و «کاپیتان آمریکا» را سوار می‌کند، اما در نسخه‌های ابتدایی فیلمنامه، با لباس تنیس سفید از راه می‌رسد، با یک کلاه‌گیس بلوند. این ایده به‌سرعت از بین رفت.»

جوهانسن ادامه می‌دهد: «باید با نویسندگان مرد زیادی کار کنید. شرایط در حال تغییر بود. باید در تغییرات نقش داشته باشید. مخاطبین نیز خواسته‌هایی دارند و تغییرات فرهنگی در حال روی دادن است و همه‌چیز به سمت مسیری سازنده‌تر پیش می‌رود.»

بازیگر «بیوه سیاه» ماه گذشته در مصاحبه با «کلایدر» گفته بود: «قطعاً تغییر کرده و به نظر من یکی از علت‌های این تغییر – چون من نقشش را بازی می‌کنم [نظر دادن] دشوار است، اما شاید ارتباط زیادی داشته باشد به خود من. ۳۵ ساله و یک مادر خواهم بود و زندگی‌ام متفاوت شده. بدیهی است که ۱۰ سال از آن زمان گذشته و اتفاقاتی افتاده و من درک بسیار متفاوت و تکامل‌یافته‌تری از خودم دارم. به عنوان یک زن، در جایگاه متفاوتی از زندگی‌ام قرار دارم. فکر می‌کنم بیشتر خودم را می‌پذیرم.»

تانی کال

30nama

برچسب‌ها
insta-tanikal

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *