خانه تکنولوژی اخبار مقایسه اختصاصی 6 گوشی پرچم‌دار اندرویدی با یکدیگر

مقایسه اختصاصی 6 گوشی پرچم‌دار اندرویدی با یکدیگر

0

چندی پیش برای شما کلیپ‌هایی را در ارتباط با مقایسه 6 گوشی پرچم‌دار اندرویدی در 5 قسمت مختلف پخش کردیم که در مهم‌ترین فاکتورها این گوشی‌ها با یکدیگر به مقایسه گذاشته شدند. حال در این مقاله، تمام آی‌تی کلیپ‌های گذشته را برایتان گردآوری کرده‌ایم تا در یک مطلب جامع به نظاره رقابت این 6 گوشی قدرتمند بنشینید. در ابتدا و با تماشای کلیپ زیر، با 6 شرکت کننده در این رقابت داغ و نفس‌گیر آشنا شوید.

طراحی

خب حالا که متوجه شدید چه مدل‌هایی را برای مقایسه در نظر گرفتیم، به سراغ بخش نخست یعنی طراحی می‌رویم، می‌خواهیم که بدانیم به نظر کاربران کدام گوشی زیباتر است. حتما کلیپ زیر را نگاه کنید، شاید دیدن نتیجه این انتخاب تا حد زیادی شما متعجب کند!

نمایشگر

برخلاف مقایسه نخست در طراحی که انتخاب آن را به دست کاربران سپردیم، برای نمایشگر خودمان دست به کار شدیم و در ۵ حالت مختلف، کیفیت آن‌ها را به دقت مقایسه کردیم. در کلیپ زیر شما می‌توانید این مراحل را مشاهده کرده و ببینید در هر مرحله، کدام گوشی‌ها عملکرد بهتری داشتند و در پایان برتری در این بخش به چه محصولاتی رسیده است. پیشنهاد می‌کنم کلیپ زیر را حتما تماشا کنید.

سخت‌افزار

حالا نوبت به همان بخش سخت‌افزار رسیده تا جوابگوی سوالات شما برای انتخاب قدرتمندترین گوشی اندرویدی دنیا باشد. برایتان توسط ۳ نرم‌افزار مختلف و به صورت هم‌زمان، همه گوشی‌ها را به بوته آزمایش گذاشته‌ایم تا بتوانیم قوی‌ترین را بیابیم! حتما کلیپ زیر را تماشا کنید.

دوربین

در بخش عکاسی، تصمیم گرفتیم تا طبق روال گذشته و بررسی‌های قبلی که انجام دادیم، نام گوشی‌ها را در ابتدا برای شما آشکار نکنیم و پس از گذشت یک هفته و نظرسنجی که بین کاربران برای انتخاب برترین محصول انجام گرفت، نام بهترین عکاس در هر قسمت را نشان داده و طبق میانگین امتیازات به‌دست آمده توسط کاربران، برترین عکاس را معرفی کنیم. ابتدا آی‌تی کلیپ کوتاه زیر را که توضیح کلی در ارتباط با شرایط عکاسی است تماشا نمایید.

پس از یک هفته نظرسنجی و چندین هزار آرایی که به صندوق‌های رای ریخته شد، نظر شما درباره انتخاب برترین عکاسان به شرح زیر است.

اعلام نتایج

عکاس با مدال طلایی آی‌تی‌رسان: سامسونگ گلکسی نوت ۵ با کسب 53 امتیاز

عکاس با مدال نقره‌ای آی‌تی‌رسان: سونی اکسپریا Z5 پریمیوم با کسب 47 امتیاز

عکاس با مدال برنزی آی‌تی‌رسان: هواوی میت S با کسب 35 امتیاز

عکاس با مدال مسی آی‌تی‌رسان: اوپو R7s با کسب 28 امتیاز

عکاس با مدال آهنی آی‌تی‌رسان: ال‌جی G4 با کسب 26 امتیاز

عکاس با مدال حلبی آی‌تی‌رسان: اچ‌تی‌سی وان M9 با کسب 21 امتیاز

مقاله کامل مربوط به عکاسی به همراه تصاویر و نظرسنجی‌ها را از اینجا بخوانید.

حال در گام دوم به سراغ فیلم‌برداری آمدیم و از آنجایی که امکان قرار دادن فایل‌های کامل فیلم‌برداری جهت مقایسه برای کاربران وجود ندارد، به همین خاطر این بار با کارشناسان خودمان دست به‌کار شدیم و در شرایط مختلف،‌ توانایی فیلم‌برداری گوشی‌ها را بررسی کردیم و خروجی آن‌ها را بر روی یک نمایشگر واحد به نظاره نشستیم تا برترین فیلم‌بردار انتخاب شود. آی‌تی کلیپ زیر را برای آشنا شدن با بهترین فیلم‌بردار تماشا کنید.

صدای اسپیکر و هدفون

در بخش صدا، ما ۴ قسمت را در نظر گرفتیم. بلندی و کیفیت صدای اسپیکرها و همچنین بلندی و کیفیت صدا در هدفون که همگی با یک هدفون واحد آزمایش شدند. در کلیپ زیر شما مشاهده می‌کنید که کدام گوشی در این بخش برتری دارد. لازم به ذکر است که صدای پخش شده در هنگام نمایش هر گوشی، صدای حقیقی آن‌هاست که با نظر کارشناسان ما رده‌بندی شده‌اند.

پشت صحنه

حال این مقایسه‌ها به پایان رسید و در اینجا بخش پایانی آی‌تی کلیپ به همراه پشت صحنه‌ها را می‌توانید تماشا کنید. توصیه می‌کنیم که این کلیپ جذاب و بامزه را از دست ندهید!

منبع آیتی رسان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *