خانه ورزش اخبار ورزش میثاقیان: مصدومیت حدادی‌فر به بادامکی ربطی نداشت

میثاقیان: مصدومیت حدادی‌فر به بادامکی ربطی نداشت

0
میثاقیان: مصدومیت حدادی‌فر به بادامکی ربطی نداشت

به نقل از ایسنا، اکبر میثاقیان در نشست خبری پیش از دیدار تیمش در برابر فولاد خوزستان حضور یافت و درباره این دیدار اظهار کرد: بازی خیلی سختی داریم، تیم‌ها خوب هستند و از روز نخست همگی برای کسب امتیاز تلاش می‌کنند. فولاد تیمی باشخصیت و ریشه‌دار است و از مربی بادانشی مثل پورموسوی که دوست من است بهره می‌برد. از هواداران می‌خواهم که به تیم جوان سیاه‌جامگان کمک کنند و با وجود راه دوری که ورزشگاه ثامن نسبت به مشهد دارد، به ورزشگاه بیایند. همواره به یاد بازی با پرسپولیس در هفته سی‌ام فصل قبل هستم.
میثاقیان اضافه کرد: به نتایج اخیر سیاه‌جامگان و فولاد نباید نگاه کنید، تا هفته دهم مشخص نیست که عیار تیم‌ها به چه شکل است. دو بازی کردیم که خوشبختانه با کسب امتیاز هواداران را خوشحال کرده‌ایم. توقع‌ها از تیم ما بالاست، باید با تمام قدرت بجنگیم و با وجود اینکه جوان هستیم باید از ما حمایت کنند. مصدوم و محرومی برای بازی فردا نداریم.
سرمربی تیم سیاه‌جامگان درباره یونس شاکری و شرایط این بازیکن گفت: شک ندارم که شاکری به شرایط ایده‌آل خود برمی‌گردد، باید تلاش کند و مطمئنم دوباره به همان روزهای خوب چهار سال قبل که زیر نظرم کار می‌کرد برمی‌گردد.

میثاقیان در رابطه با حواشی مطرح‌شده مبنی بر مصدوم شدن حدادی‌فر توسط بادامکی و جذب علی‌عسگری گفت: بادامکی از سال ۷۸ با من در ابومسلم کار می‌کند، وی را می‌شناسم و می‌دانم که بازیکن بااخلاقی است و همواره از این حواشی دور بوده است. فوتبال ایران، حسین بادامکی بااخلاق را می‌شناسد. همچنین متاسفانه علی جلیلی با مصدومیت بدی مواجه شده و امیدوارم زود برگردد چون به وی نیاز داریم. با علی‌عسگر برای این پست صحبت کرده‌ایم و به جذب وی امیدواریم. جز علی عسگر با یکی دو بازیکن دیگر هم صحبت کرده‌ایم اما مشخص نیست در نهایت چه می‌شود.

ایسنا

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *