خانه ورزش ویدئو ورزشی ناراحتی هیئت مدیره استقلال از افتخاری/ سخنگوی باشگاه تغییر می‌کند؟

ناراحتی هیئت مدیره استقلال از افتخاری/ سخنگوی باشگاه تغییر می‌کند؟

0
ناراحتی هیئت مدیره استقلال از افتخاری/ سخنگوی باشگاه تغییر می‌کند؟

به نقل از تسنیم، روز گذشته در گزارشی با اشاره به وضعیت باشگاه استقلال، به این موضوع پرداختیم که محمدحسین قریب رئیس هیئت مدیره استقلال به دلیل عدم شفافیت‌های مالی، مدیریت تک نفره باشگاه و … تمایلی برای ادامه حضور در هیئت مدیره ندارد و در جلسات هم شرکت نمی‌کند. همین مسئله باعث شده سایر اعضا به فکر برگزاری جلسه‌ای در این رابطه باشند و از قریب بخواهند در حضور رضا افتخاری مدیرعامل باشگاه و اعضای هیئت مدیره صحبت‌هایش را مطرح کند.

مسئله بعدی که اعضا قصد دارند به آن بپردازند، موضوع سخنگوی باشگاه است. در نخستین جلسه هیئت مدیره، اعضا به این نتیجه رسیدند که رضا افتخاری سخنگوی باشگاه شود و کسی از اعضا در رابطه با مسائل باشگاه و نتایج تیم صحبت نکند تا موارد حاشیه‌ای فصل گذشته تکرار نشود. با ادامه این روند و با توجه به مشکلاتی که در خصوص نتایج تیم، بحث اختلاف با فدراسیون فوتبال، قراردادها و … پیش آمد، اعضا به دلیل اینکه نمی‌توانند صحبت‌های خود را مطرح کنند، ناراحت هستند.

افتخاری کمتر به عنوان سخنگو حاضر به اظهارنظر در رابطه با این مسائل شده و به همین دلیل در جلسه بعدی هیئت مدیره، برخی اعضا قصد دارند فرد دیگری را به عنوان سخنگوی باشگاه معرفی کنند. باید منتظر ماند و دید که آیا این تصمیم در جلسه هیئت مدیره علنی می‌شود یا خیر.

تسنیم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *