اگر شما هم جز کاربرانی باشید که به تازگی به دنیا آیفون پا گذاشته اید شاید کمی سر درگم باشید و راه کار ذخیره آهنگ و موزیک را در تلگرام گوشی تان ندانید و فکر کنید این کار به سختی انجام می شود همیشه کاربران آیفون با این مشکل مواجه هستند که نمی دانند چگونه می توانند موزیک های را که برایشان ارسال کرده اند در گوشی ذخیره کنند  و هر زمانی که خواستند آنها را گوش دهند . در ادامه این پست قصد داریم شما را با نحوه ی چگونگی دانلود اهنگ در تلگرام آشنا کنیم .

برای این کار کافی است چندین گام را طی کنید .

گام اول ) موزیک یا اهنگی را که برایتان ارسال شده است را به صورت کامل دانلود کنید .

نحوه ی ذخیره آهنگ ، موزیک از تلگرام بر روی آیفونگام دوم ) حالا پس از دانلود شدن کامل موزیک یا آهنگ باید آن را اجرا کنید تا در بالای صفحه تلگرام منوی پخش موزیک برای شما نمایش داده شود . حالا روی اسم موزیک کلیک کنید تا موزیک با عکس به صورت کامل برای شما باز گردد .

نحوه ی ذخیره آهنگ ، موزیک از تلگرام بر روی آیفونگام سوم ) پس از اینکه این کار را انجام دادید صفحه ی مانند تصویر زیر برای شما نشان داده می شود .

نحوه ی ذخیره آهنگ ، موزیک از تلگرام بر روی آیفونگام چهارم ) در این قسمت به بالای صفحه سمت راست دقت کنید ، فلشی را می بینید که به سمت بالا است روی آن کلیک نمایید و نرم افزاری را که قصد دارید موزیک در آن ذخیره شود را انتخاب نمایید (دقت داشته باشید ممکن است اول لیست مخاطبین انتشار برای شما باز شود و مجددا باید روی فلش که علامت سمت بالا دارد کلیک نمایید ) . ما به شما پیشنهاد می کنیم نرم افزار Note  یا Documents را انتخاب نمایید .

گام پنجم ) در آخر شما می توانید به نرم افزاری بروید که آن را انتخاب کردید و موزیک خود را گوش دهید.

این کار به همین راحتی به پایان رسید شما می توانید با گوش دادن به آهنگ دلخواه تان لذت ببرید .

zoomtech

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *