نیل دراکمن به عنوان کارگردان بازی The Last of Us: Part 2 از طرفداران خواسته به ناتی داگ ایمان داشته باشند.

دراکمن طی صحبت‌های خود در پنل PlayStation Experience تایید کرد وقایع بازی چندین سال پس از حوادث نسخه اول شروع می‌شود؛ زمانی که Elie دیگر ۱۹ سال دارد. برخی از طرفداران نگران هستند که ساخت یک دنباله می‌تواند تلخی و اندوه پایان نسخه اول و سفری که شخصیت‌های آن تجربه کردند را کاهش دهد. نیل دراکمن در این رابطه می‌گوید:

من می‌دانم تعداد زیادی هستند که ترس مربوط به بازگشت این شخصیت‌ها و بازنگری معنای پایان آن را حس می‌کنند و نگران شده‌اند که شاید باعث خراب شدن نسخه اول شود.

باید درک کنید که ما هم تمام این موارد را احساس می‌کنیم. هیچ‌کس به اندازه ما این شخصیت‌ها را دوست ندارد و اگر احساس می‌کردیم که ایده درستی در ذهن‌مان نیست، چنین کاری را انجام نمی‌دادیم.

با توجه به صحبت‌های دراکمن، داستان نسخه اول و دوم این بازی مکمل یکدیگر هستند و با یکدیگر داستان بزرگ‌تری را تعریف می‌کنند:

من ایده‌های بسیار زیادی را با شخصیت‌های مختلف اجرا کردم و هیچ‌وقت حس درستی نداشتند. The Last of Us به‌طور خاصی راجع به این دو شخصیت است بنابراین بله، The Last of Us: Part 2 مکمل نسخه اول خواهد بود اما با یکدیگر داستان بزرگ‌تری را تعریف می‌کنند.

وی در پایان گفت:

تمام چیزی که می‌خواهم، این است که طرفداران نسخه اول به ما ایمان داشته باشند و به ما اعتماد کنند. ما با شما کار درست را انجام خواهیم داد.

دراکمن همچنین تایید کرده بود بازی‌بازان در درجه اول، کنترل Elie را در The Last of Us: Part 2 به دست خواهند آورد. Joel در نسخه اول شخصیت اصلی قابل بازی بود و همان‌طور که در تریلر رونمایی بازی هم مشاهده کردیم، Elie قسم می‌خورد گروهی از افراد نامشخص را از بین ببرد که یعنی تم این نسخه راجع به “تنفر” است.

منبع : گیم فا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *