خانه تکنولوژی اخبار های‌گیم هوآوی برای اولین بار در خاورمیانه و آفریقا

های‌گیم هوآوی برای اولین بار در خاورمیانه و آفریقا

0

شرکت هواوی یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده دستگاه های هوشمند در جهان به شمار می رود .  این شرکت توانسته با ارائه محصولاتی با کیفیت بالا و قیمت های رقابتی جایگاهی بسیار مناسب در بین کاربران دارد . این شرکت برنامه ویژه ای برای کاربران خود در جهان داشته است .
در دنیای کنونی، رقابت بر سر تفاوت‌هاست و برندها برای کسب سهم بیشتری از بازار، نیازمند ارائه خدمات متفاوت و منحصر به فرد به مشتریان و مخاطبان خود هستند.
بر اساس گزارش زوم تک به نقل از روابط عمومی بخش خدمات اینترنت آفریقا و خاورمیانه شرکت هوآوی، فروشگاه بازی‌های مخصوص گوشی‌های هوشمند هوآوی در دسترس عموم قرار گرفت. این ویژگی جدید برای گوشی هوشمند میت ۹ و سایر گوشی های هوشمند این شرکت، قابل استفاده می باشد.
این پلت فرم، که در اکتبر ۲۰۱۵ میلادی راه اندازی شد، به صورت پیش فرض در تمامی گوشی های هوشمند میت ۹ بارگذاری شده است و کاربران سایر گوشی های هوشمند هوآوی نیز می توانند از آن استفاده کنند. این پلت فرم، شامل بازی‌های جذاب و سرگرم کننده با هدف آموزش است. در میان بازی های جذاب و متفاوت این پلت فرم، می توان به بازی جذاب ‘MOBA Legends’ و The Arabian Nights’ اشاره کرد که با پیش بینی‌های صورت گرفته، مورد استقبال کاربران هوآوی قرار خواهند گرفت.
حفظ ایمنی و کیفیت، همواره در زمره تعهدات هوآوی بوده و این دو مقوله در تمامی مراحل خدمات ارائه شده توسط هوآوی مورد کنترل و ارزیابی قرار می گیرند. بازی‌های این پلت‌فرم نیز از جنبه ایمنی و کیفیت در سطح بالایی قرار دارند و تمامی بازی‌ها براساس پروفایل شخصی کاربر تشکیل می شوند و شرایط بازی‌ها با توجه به موقعیت جغرافیایی مخاطب، تغییر خواهد کرد.
کاربران سایر گوشی های هوشمند هوآوی می توانند جهت استفاده از این ویژگی خاص هوآوی به لینک زیر مراجعه کنند.
http://consumer.huawei.com/ae-en/mobile-phones/mate9/

منبع ZoomTech

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *