اپل

هدفون بی سیم اپل با طراحی متفاوت

بر اساس گفته تحلیل گران ، اپل قصد دارد تا اتمام سال ۲۰۱۸ هدفون بیسیم جدید با امکاناتی مانند قابلیت شارژ بی‌سیم را راهی بازار کند. مینگ چی کو که از محققان موسسه تحقیقات امنیتی KGI است در یادداشت جدیدی ادعا داشته که اپل در شرف کار بر نسخه بعدی ایرپاد و هدفون بی سیم کاملا جدید و پیشرفته ای است که بروی گوشی قرار خواهد گرفت و دارای طراحی جدیدی خواهد بود.

طبق گفته وی، این هدفون قرار است در سه ماهه چهارم سال ۲۰۱۸ ارائه می شود. پرایمکس و SZS تامین کنندگان اصلی اپل برای تولید این هدفون هستند. پرایمکس به علت آشنایی با این موضوع ، وظیفه اسمبل هدفون بیسیم جدید را عهده دار خواهد بود و SZS احتمالا فناوری MIM را به این محصول خواهد بود، قیمت هدفون گوشی اپل بالاتر از ایر پاد خواهد بود و این موضوع به نفع شرکای اپل و بخصوص پرایمکس است.

بر اساس ادعای کو ، تفاوت اصلی هدفون جدید اپل ، استفاده از شارژ بی‌سیم و تراشه W1 است ، تجهیز هدفون به شارژ بی سیم نیازمند طراحی خاص خواهد بود و در ظاهر دستگاه تاثیر می گذارد. به همین علت قیمت هدفون ۶۰ الی ۸۰ درصد بیشتر می شود. سایت بلومبرگ نیز ادعا داشته است که علاوه بر هدفون گفته شده ، اپل اکنون سعی در ساخت نسخه ضد آب ایرپاد است که تا سال ۲۰۱۹ طول خواهد کشید

تانی کال

زوم تک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *