خانه ورزش اخبار ورزش ورود پروفسور به ماجرای کامیابی نیا

ورود پروفسور به ماجرای کامیابی نیا

0
کامیابی نیا

ورود پروفسور به ماجرای کامیابی نیا

اگرچه پرسپولیس در این دو فصل نشان داده که به یک یا چند بازیکن وابسته نیست و آنقدر شرایط خوبی پیدا کرده که می‌تواند گلیمش را از آب بیرون بکشد اما تعداد بازیکنان این تیم در حال حاضر جور جور است و کم شدن هر بازیکنی می‌تواند یک جای خالی جبران‌ناپذیر در تیم به وجود بیاورد.

یکی از بزرگترین نگرانی‌های پرسپولیسی‌ها بابت جدا شدن بازیکنانی که قرارداد ندارند مهدی طارمی بود. بازیکنی که خیلی زود رفت و تکلیف باشگاه را مشخص کرد. دومین نگرانی طرفداران پرسپولیس، کمال کامیابی‌نیاست. بازیکن بی‌حاشیه‌ای که در یک سال اخیر کم مشکل برای پرسپولیس درست نکرده است. او در ابتدای فصل با داستان‌های زیادی با پرسپولیس تمدید کرد و بابت ماندنش در پایان فصل هم اما و اگرهای زیادی را مطرح کرده بود. حالا مشکل جدیدی هم به داستان‌های کامیابی‌نیا و پرسپولیس اضافه شده است و آن عصبانیت بیش از حد برانکو از دست اوست. برانکو در این سال‌ها کمتر پیش آمده علیه بازیکنی صحبت کند اما او که از بی‌احتیاطی و مصدومیت کامیابی‌نیا در حساس‌ترین روزهای این تیم ناراحت است در آخرین مصاحبه‌اش گفته: «کمال نه تنها پاداش‌های برد تیم را از دست خواهد داد، تیم ملی را هم از دست خواهد داد و طبیعی است که از طرف ما نیز جریمه‌ای در انتظارش خواهد بود.»

کامیابی‌نیا که درشرایط عادی هم با پرسپولیس مشکل شدید مالی داشت حالا با این حرف‌های برانکو مشکلاتش حادتر خواهد شد و ماندن و رفتن او اما و اگرهای بیشتری پیدا خواهد کرد. اگرچه حضور نورالهی شاید دغدغه‌ها بابت کامیابی‌نیا را کمتر کند اما شماره یازده برای پرسپولیس مهره‌ای بسیار موثر و ارزشمند بوده است که جای خالی‌اش به راحتی پرنخواهد شد.

تانی کال

برنامه نود

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *