خانه تکنولوژی اخبار پتنت جدید اپل در زمینه شارژر بی‌سیم برای دسکتاپ‌ها

پتنت جدید اپل در زمینه شارژر بی‌سیم برای دسکتاپ‌ها

0

پیش از معرفی آی‌فون ۷ و آی‌فون ۷ پلاس همه ما انتظار حضور تکنولوژی‌های جدیدی مثل شارژر بی‌سیم و نمایشگر OLEDD را در آن‌ها داشتیم. در حالی که گوشی‌های اندرویدی بسیار قبل‌تر از این قابلیت‌ها استفاده می‌کردند، اما باز هم خبری از آن‌ها در این آی‌فون‌های جدید نبود.

اما اخیرا اخباری منتشر شده که نشان می‌دهد کمپانی اپل برای تولید و استفاده از این امکانات در محصولاتش آماده است. طبق پتنت جدید اپل در زمینه شارژر بی‌سیم، این تکنولوژی علاوه بر آی‌فون‌ها، برای دسکتاپ‌های اپل هم ساخته و تولید خواهد شد.

این شارژر‌های بی‌سیم در فروشگاه‌های اپل موجود خواهند بود و کاربران می‌توانند حتی دستگاه‌های غیر اپلی‌شان را از این طریق شارژ کنند. پیش‌تر از این‌ها هم صحبت‌هایی درباره پشتیبانی مک‌بوک‌ها از شارژر بی‌سیم شده بود بنابراین طبق همین، احتمال معرفی این تکنولوژی حتی بیش‌تر از قبل می‌شود.

در تصویر پایین سطح فرستنده و گیرنده شارژر را مشاهده می‌کنید که طرز شارژ شدن کامپیوتر‌ در آن نشان داده شده است. در حالی که سایر رقبا در این زمینه یک قدم جلوتر از اپل قرار دارند، این کمپانی باید با تمام قدرتش به این فرآیند سرعت ببخشد و هر چه سریع‌تر به ساخت و تولید این تکنولوژی برای نسل بعدی محصولاتش بپردازد.

۶a0120a5580826970c01bb0962bdc8970d-800wi

 

منبع آی تی رسانه

insta-tanikal

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *