Bright

کارگردان Bright 2 معرفی شد

فیلم «درخشان» به کارگردانی «دیوید آیر» و بازی «ویل اسمیت» و «جوئل اجرتون» یکی از اولین فیلم‌های پرخرجی بود که توسط نت‌فلیکس تولید و پخش شد. این فیلم علی‌رغم نقد‌های وحشتناکی که دریافت کرد، مخاطبینش را در این سرویس پیدا کرد و حالا به نظر می‌رسد که دنباله‌ی آن با انتخاب «لوئی لتریر» گام بلندی به سمت تولید برداشته است.

توسعه‌ی دنباله‌ی «درخشان» به فاصله‌ی کوتاهی پس از انتشار قسمت اول در سال ۲۰۱۷ آغاز شده بود. قسمت اول داستانی در یک دنیای خیالی روایت می‌کرد که زمین امروزی و مدرن را با موجوداتی چون ترول‌ها و اورک‌هایی که به دنیای «ارباب حلقه‌ها» شباهت داشتند ترکیب کرده بود. این ایده که در نگاه اول جذاب می‌رسد در فیلم آیر نتیجه‌ی درخشانی نداشت.

دنباله بار دیگر داستانی در مورد دو پلیس همکار با بازی اجرتون و اسمیت را روایت‌ می‌کند اما این بار بدون آیر و لتریر جانشین او خواهد شد. آیر همچنان در تولید نقش خواهد داشت و فیلمنامه را با همکاری «ایوان اسپیلیوتوپولوس» و «تی.‌اس. نولین» به نگارش درآورده است.

لتریر با تولید فیلم‌های بلاک‌باستر بیگانه نیست و شاید بیشتر با دو قسمت ابتدایی فیلم‌های «هالک شگفت‌انگیز» (The Incredible Hulk) و «نبرد تایتان‌ها» (Clash of the Titans) و «حالا مرا می‌بینی» (Now You See Me) شناخته شود. این فیلمساز فرانسوی که کارگردانی شبیه به «مایکل بی» به نظر می‌رسد اخیراً سریال تحسین‌شده‌ی «کریستال سیاه» (Dark Crystal) را برای نت‌فلیکس کارگردانی کرده است.

تانی کال

30nama

برچسب‌ها
insta-tanikal

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *