جیلی که به‌عنوان یک کمپانی معتبر در چین شناخته می‌شود، یک مینی‌کراس‌اوور جدید را با نام یوان‌جینگ X1 آماده عرضه نموده است. X1 در ماه آوریل در نمایشگاه شانگهای به‌نمایش گذاشته خواهد شد و مدت کوتاهی بعد از آن نیز روانه نمایندگی‌های جیلی خواهد شد. البته لازم به‌ذکر است که بیش از این، این خودرو با نام مینی امگرند معرفی شده بود. جیلی X1 شاید در نام شباهت‌هایی با بی‌ام‌و X1 داشته باشد اما از لحاظ ظاهری هیچ نقطه مشترکی با هم ندارند. در بخش‌های زیادی از طراحی این خودرو، زبان طراحی مخصوص جیلی با همان لوگوی همیشگی و بخش‌های کرومی متعدد، دیده می‌شود.

geely-x1-5-660x495

گفته می‌شود X1 براساس جیلی پاندا طراحی شده که یک محصول قدیمی از این کمپانی بوده است و بیشتر شباهت به اسباب‌بازی دارد. مدل پاندا برای اولین‌بار تحت نام تجاری GLEagle فروخته شد، و بعد‌ها بعد از نفل‌مکان این شرکت به کمپانی جیلی، با نام  Geely عرضه می‌شد. قیمت جیلی پاندا با پیشرانه ۱ و ۱.۵ لیتری از ۳۶.۹۰۰ تا ۴۹.۹۰۰ یوآن تعیین شده بود.

geely-x1-2-660x495

احتمالا X1 پیشرانه‌هایی مشابه با پاندا خواهد داشت ولی قیمت آن نیز با جیلی پاندا یکسان نخواهد بود و بنابرگزارشات این خودرو با قیمت ۴۵.۰۰۰ الی ۵۵.۰۰۰ یوآن عرضه می‌شود. از چهره اسپرت X1 که بگذریم به کابین این خودرو می‌رسیم که با طراحی اسپورت مشابه بخش خارجی خوب طراحی شده. صفحه‌نمایش لمسی ۱۰ اینچی در وسط داشبورد خودنمایی می‌کند که تمایل زیاد چینی‌ها در بکارگیری صفحه‌نمایش بزرگ در خودرو کاملا نمایان است. کیفیت متریال داخلی هنوز مشخص نیست اما نباید انتظار زیادی از آن داشت. برای آشنایی بیشتر با این محصول باید تا آغاز بکار نمایشگاه شانگهایی، صبر کنیم

چرخان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *