آقای فیل اسپنسر مدیر و نفر اول Xbox در توئیتر پاسخگو سوالات طرفداران و کاربران بوده است. به گزارش پردیس‌گیم و به نقل ازDualshockers، در این گپ و گفت صمیمانه طبیعتا بحث به سمت‌ چالش اصلی پلتفرم Xbox در طول سال 2017 رفت یعنی کنسول اسکورپیو و البته عناوین انحصاری آینده مایکروسافت.

در ادامه از شما دعوت می‌کنیم این سوال و جواب‌های جالب را مطالعه نمایید:

KS38: فیل من امیدوارم که اسکورپیو یک کنسول مقرون به صرفه باشد. سوالم این است که آیا اسکورپیو مانند PS4 Pro حالتی با نام “boost mode” دارد؟

اسپنسر: من کاملا اطمینان دارم که اسکورپیو تمامی بازی‌های Xbox One را بخوبی اجرا می‌کند”

این پاسخ تا حدی حالت کنایه‌آمیز نیز دارد زیرا سونی بدلیل مشکلات اجرایی PS4 Pro مجبور شد حالت boost mode را به این کنسول اضافه کند و در مقابل اسپنسر ادعا کرده است که اسکورپیو هیچ مشکلی برای اجرای بازی‌های Xbox One نخواهد داشت.

Eric X : کارتون عالیه! من نمی‌تونم برای اون روزی که شما می‌خواید اسکورپیو نمایش بدید صبر کنم!

اسپنسر: منم از بابت چیزی که قراره نمایش داده بشه مشتاقم! سال سرگرم‌کننده‌ای باید باشه!

Shayne Collins: سلام فیل! تیم‌های شما در حال ساخت بازی‌های انحصاری خوبی برای Xbox One هستن؟

اسپنسر: من برای امسال واقعا احساس خوبی دارم! بخاطر بازی‌های فرست پارتی بیشتر، عناوین متنوع‌تر و IP‌های جدید! سال خوبی در پیشه

Glenn Edwards: فیل آیا می‌توانیم امیدوار باشیم قابلیت Backward compatibility را بر روی Windows 10 ببینیم؟

اسپنسر: اجرای بازی‌های 360 بر روی PC واقعا فرآیند پیچیده‌تری نسبت به اجرای آن‌ها روی Xbox One است و کار ساده‌ای نیست که بتوانیم آن‌ها را به شکل بهینه روی Windows 10 بیاوریم. اما هرگز نگو هرگز! هیچ چیزی غیرممکن نیست.

The Unsung Hero: سلام فیل! من واقعا نمی‌توانم برای Sea of Thieves صبر کنم! یک بازی دزددریایی محور! دقیقا همان چیزی که Rare باید می‌ساخت!

اسپنسر: خیلی خوشحالم اینو می‌شنوم و اعتماد به نقس زیادی به من داد! منم منتظر کار فوق‌العاده‌ای هستم که Rare با Sea of Thieves انجام داده است.

Los: نظرت در مورد اظهارنظر اخیر بلیزارد چیست؟ اونا گفتن که ارائه موس و کیبورد به کنسول‌ها می‌تواند باعث شود که برخی بازیکنان ابزار بهتری برای بازی داشته باشند و رقابت در بازی بالانس نباشد.

اسپنسر: واضح است که موس و کیبورد یک مزیت است. من طرفدار دادن ابزار جدید به دارندگان Xbox One هستم اما اینکه این ابزار در یک بازی باید باشد و یا نه را سازندگان بازی مشخص می‌کنند.

BR: پس یعنی اینکه موس و کیبورد به بازی اضافه بشه تصمیم سازندگانه؟ من شخصا خیلی بازی‌های RTS که برای پشتیبانی روی کنسول‌ها به موس نیاز دارن دوست دارم اما مشخصه که موس و کیبورد برای بازی‌های شوتر اول شخص یک مزیت بزرگه!

اسپنسر: بله دقیقا … تصمیم با سازندگانه

پردیس گیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *