AvengersEndgame

Avengers: Endgame رکورد پیش‌فروش بلیت Infinity War در روز اول را شکست

بلیت‌های فیلم «انتقام‌جویان: آخر بازی» (Avengers: Endgame) از روز سه شنبه به فروش گذاشته شدند و «اتم تیکتس» گزارش داد که این فیلم مارول در یک ساعت اول رکوردشکنی کرده است. تا این لحظه فیلم «آخر بازی» در پلتفورم «اتم» رکوردی سه برابر بهتر از «انتقام‌جویان: جنگ بی‌نهایت» در یک ساعت نخست به جای گذاشته است.

علاوه بر این «فندنگو» نیز گزارش می‌دهد که دنباله‌ی فیلم برادران روسو پس از گذشت شش ساعت، با عبور از رکورد «جنگ ستارگان: نیرو برمی‌خیزد»، بهترین رکورد پیش‌فروش بلیت در ایالات متحده در این پلتفورم را به ثبت رسانده است. فروش بلیت‌های «آخر بازی» از بعد از ظهر روز سه شنبه در «فندنگو» آغاز شد.

فهرست پنج فیلم رکورددار پیش‌فروش بلیت در «فندنگو» به شرح زیر است:

۱. انتقام‌جویان: آخر بازی (۲۰۱۹)

۲. جنگ ستارگان: نیرو برمی‌خیزد (۲۰۱۵)

۳. جنگ ستارگان: آخرین جدای (۲۰۱۷)

۴. روگ وان: داستانی از جنگ ستارگان (۲۰۱۶)

۵. انتقام‌جویان: جنگ بی‌نهایت (۲۰۱۸)

«اتم»‌ نیز اعلام کرده است که «آخر بازی» پس از گذشت ۱۲ ساعت رکوردی تا ۴ برابر بهتر از «آکوامن»‌ استودیوی برادران وارنر ثبت کرده است. وب‌سایت‌های دیگری از جمله «ریگال» نیز گزارش دادهاند که بلیت «آخر بازی» سریع‌تر از تمامی فیلم‌های دیگر مارول به فروش رفته است. این فیلم ظرف هشت ساعت موفق شد از رکورد فروش هفته‌‌ی اول «جنگ بی‌نهایت»‌ گذر کند.

اما همه چیز طبق برنامه پیش نرفت و هواداران فیلم در سراسر دنیا به هنگام تهیه‌ی بلیت با مشکلاتی مواجه شدند. آن‌ها به خصوص با اپلیکیشن و وب‌سایت‌های «فندنگو» و AMC دچار مشکل شدند و پس از انتخاب صندلی و انتظار کشیدن‌های طولانی از اپلیکیشن به صورت ناخواسته خارج شدند.

این درحالی است که بلیت‌های «آخر بازی» در وب‌سایت eBay تا ده برابر قیمت واقعی به فروش گذاشته شده و برخی با سوءاستفاده از این شرایط قصد دارند سودی هنگفت به جیب بزنند. بسیاری از بلیت‌ها در این وب‌سایت بین ۵۰ تا ۱۰۰ دلار قیمت‌گذاری شده‌اند اما کاربرانی نیز وجود دارند که برای هر بلیت ۵۰۰ دلار طلب کرده‌اند.

«انتقام‌جویان:‌ آخر بازی» در تاریخ ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ در آمریکا اکران می‌شود و فیلم بعدی «دنیای سینمای مارول» پس از این فیلم، «مرد عنکبوتی: دور از خانه» در تاریخ ۵ جولای خواهد بود.

تانی کال

30nama

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *