Breaking Bad

Breaking Bad: «آرون پل» تصویر مرموز دیگری از خود در کنار «برایان کرانستون» منتشر کرد

«آرون پل» سه شنبه شب، با ارسال تصویر مرموز دیگری از خود در کنار «برایان کرانستون»، به آرامی در حال کلید زدن بازاریابی پروژه‌ای است که به نظر می‌رسد فیلم «قانون‌شکنی» (Breaking Bad) باشد. او هفته‌ی گذشته با ارسال تصویر دیگری از دو الاغ نوشته بود: «به زودی.» اما در ذیل تصویر جدید از جمله‌ی «حتی زودتر.» استفاده کرد.

اطلاعات اندکی از فیلم «قانون‌شکنی» که احتمال می‌رود دنباله‌ای با بازی پل باشد منتشر شده است. نویسندگی و کارگردانی این فیلم را «وینس گیلیگان» خالق سریال و «قانون‌شکنی» و اسپین‌آف آن «بهتر است با سال تماس بگیرید»‌ (Better Call Saul) برعهده دارد. او در این پروژه با «ملیسا برنستین» و «مارک جانسون» تهیه‌کنندگان دو سریال یاد شده همکاری می‌کند.

این فیلم از طریق نت‌فلیکس و سپس شبکه‌ی AMC پخش خواهد شد. تاریخ انتشار، داستان و یا بازیگران فیلم به صورت رسمی تأیید نشده است، اما مطبوعات نیو مکزیکو گزارش داده‌اند که پروژه‌ای تحت نام (Greenbriar) در آلباکرکی در حال فیلمبرداری است و داستان در مورد فرار مردی گروگان گرفته شده و تلاش او برای آزادی است. نوامبر گذشته کرانستون تأیید کرد که فیلم در حال توسعه است اما فیلمنامه هنوز به دست او نرسیده.

تانی کال

30nama

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *