Cult of Chucky

Cult of Chucky، ماه اکتبر در نتفلیکس

در ژانر «چیزی که بچه‌ها باید دوست داشته باشند اما در واقع از آن می‌ترسند» بدتر از دلقک‌ها است، عروسک‌های بدجنس هستند. و سری Child’s Play «بازی کودکان» در این کار خبره است. چند ماه پیش ما توانستیم اولین نگاه را به آخرین فیلم از این سری، Cult Of Chucky «مکتب چاکی» داشته باشیم. که قول وحشت بیشتری از این آورنده‌ی ترس مو نارنجی لپ قرمز می‌دهد. خبر خوب این است که شما می‌توانید آن را ماه بعد به صورت آنلاین در نتفلیکس تماشا کنید.

امروز فاش کرد که Cult Of Chucky «مکتب چاکی» در اول هالووین با آماده شدن سرویس‌های تماشای آنلاین و شبکه‌های کابلی برای ترساندن مخاطبان به نتفلیکس اضافه خواهد شد.

نیسا پیرس که برای چهار سال است در تیمارستان روانی بستری است باور دارد که خودش، نه چاکی، کل خانواده‌اش را به قتل رسانده است. اما وقتی روانپزشک او «ابزار»‌ی جدید – عروسک مهربان آشنا با لبخندی معصوم – برای کمک کردن به بهبود مریضانش معرفی می‌کند. رشته‌ای از قتل‌های خشونت آمیز تیمارستان را دربر می‌گیرد و نیسا به این فکر می‌افتد شاید هم اصلا روانی نیست. اندی بارکلی، دشمن اصلی چاکی از فیلم اول سری که حال بزرگ شده است به کمک نیسا می‌آید. اما برای نجات او باید تیفانی، عروس قدیمی چاکی، را شکست دهد که برای کمک به چاکی هر کاری می‌کند.

Cult Of Chucky «مکتب چاکی» در سوم اکتبر به بلو-ری، دی وی دی و سرویس تماشای آنلاین خواهد آمد.

تانی کال

برگرفته از Screenrant

سینماگیمفا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

احتمال حضور کاپیتان مارول در فیلم Avengers: Infinity War

احتمال حضور کاپیتان مارول در فیلم Avengers: Infinity War ما طی چند ماه اخیر مدام شنیده ایم…