اگر به بازی در سبک استراتژی و اکشن علاقه مند هستید، بازی “Dawn of Titans” همان است که شما خواهان آن هستید. بازی Dawn of Titans توسط شرکت NaturalMotion توسعه یافته و در استودیو Zynga مانند CSR Racing و Clumsy Ninja تولید شده است. “بامداد تیتان ها” یک بازی استراتژیک-اکشن است که بازیکن در آن تیتان ها را به نبرد با ارتش عظیم سربازان سوق خواهد داد. بدین هدف، بازیکنان باید قلمرو پادشادهیشان را ساخته و به قلمرو دیگر بازیکنان یورش برده و به تصرف بپردازند.

گرافیک و جلوه های ویژه بازی Dawn of Titans به جذب بازیکن کمک کرده و جهان حیرت و جنگ را تاثیرگذار و نفس گیر نموده است. در بازی، بازیکنان باید قلمرو پادشاهیشان را با بروز کردن ساختار و زمین ساخت بسازند. و همچنین همزمان باید به جذب و آموزش نیرو به منظور دفاع از قلمرو خود در برابر حمله و هجوم و تصرف به سرزمین های همسایه بپردازند. بازیکنان و گیمرها به هدف پیشرفت باید سرزمین هایشان را گسترش داده و با کمک تیتان ها در جنگ ها شرکت کنند.

ساخت

ساخت

همچنان که شما در نقش حاکمان سرزمین هایتان حاضر خواهید شد، قادر به افزایش سازه ها و گسترش اراضیتان خواهید بود. بنابراین، بدین ترتیب با قوی سازی سرزمینتان به دفاع از خود در برابر حمله می پردازید.

جنگ

جنگ

بازیکنان در بازی درگیر جنگ شده تا به گسترش فلمرو پادشاهیشان بپردازند. آن ها برای رسیدن به هدفشان که پیروزی است به استخدام، آموزش، مجهز به تجهیزات و کنترل هزاران سرباز جنجگو مشغول خواهند شد.

این بازی هم اکنون در فروشگاه App Store به رایگان قرار گرفته است.

منبع : زوم تک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *