فصل 8 سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت) تماما حماسی خواهد بود

ستاره سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت) جان بردلی که نقش قهرمان بعید سم تارلی را بازی می کند، گفته است که هر قسمت از فصل هشتم سریال حماسی خواهد بود. همانطور که سال گذشته در مورد سریال بازی تاج و تخت محصول شبکه اچ بی او می شنیدیم، انتظارات پس از اتفاقات هیجان انگیز پایان فصل هفتم سریال بسیار زیادتر شده است. کم رنگ تر شدن رخداد های سیاسی در سریال سبب شده تا راهی برای دیده شدن مقابله اژدها و زنده ها در برابر مردگان پیدا شود.

در حالی که قسمت های پایانی سریال به طور واضحی با پنهان کاری و احتیاط احاطه شده اند، ولی حداقل یکی از بازیگران ثابت سریال در مورد آنچه که می توان از فصل هشتم سریال انتظار داشت به طور گسترده ای سخن گفته است.

جان بردلی در حالی که برای فیلم جدید خود به نام American Satan (شیطان آمریکایی) در حال تبلیغ بود، آنچه که طرفداران می توانند از فصل هشتم سریال بازی تاج و تخت انتظار داشته باشند را آشکار کرده است. او می گوید:

“ما در این فصل شاهد گرد هم آمدن کارگردان هایی بودیم که قبلا کارگردانی بزرگترین قسمت های سریال را بر عهده داشته اند … کاملا واضح است که هر کدام از شش قسمت فصل هشتم سریال قرار است به یادماندنی و حماسی باشد و لازم است کسی سکان دار کارگردانی آنها باشد که قبلا از این دست کار ها در این سریال انجام داده است … به رسم سریال، در قسمت ۹ هر فصل سریال شاهد صحنه های اکشن و بسیار هیجان انگیزی بودیم و فکر می کنم که در فصل هشتم، هر کدام از قسمت ها به نوبه خود یک قسمت ۹ باشد … پس من مشتاق دیدن فصل هشتم سریال هستم.”

تانی کال

bia2mag

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *