Microsoft_Edge

قابلیت‌های جدید و پشتیبانی از اندروید اوریو در به‌روزرسانی مرورگر اج

توسعه دهندگان مرورگر اج مایکروسافت آپدیت جدیدی برای این مرورگر ارائه داده اند که همراه با قابلیت های جدیدی است.

اگرچه این نرم‌افزار در ابتدا به صورت انحصاری برای سیستم‌عامل ویندوز ۱۰ عرضه شد ولی کمپانی سازنده تصمیم گرفت تجربه کاربری جستجوی پیوسته مرورگر اج را در اختیار کاربران دیگر سیستم‌عامل‌ها یعنی اندروید و iOS‌ نیز قرار دهد چراکه با استفاده از این اپلیکیشن می‌توانید روی رایانه شخصی خود به گشت و گذار در دنیای اینترنت بپردازید و سپس از همان‌جایی که جستجوی خود را قطع کردید، روی اسمارت‌فون اندرویدی خود فعالیت مورد نظرتان را ادامه دهید. همچنین قادر هستید لیست موارد خواندنی یا وب‌سایت‌های محبوب را روی دستگاه‌های مختلف همگام‌سازی نمایید.

هرچند در نگاه اول تغییر قابل توجهی در این حالت توجه‌تان را جلب نمی‌کند ولی در آپدیت جدید این مرورگر، مایکروسافت وعده داده که حالت خواندن (reading mode) با بهبود‌های موثری همراه شده است! در ضمن قابلیت دیگر نسخه جدید مرورگر اج اضافه شدن پشتیبانی از سیستم‌عامل اندروید اوریو و آیکون‌های تطبیقی است.

مایکروسافت بیان می‌کند که در این به‌روزرسانی در عملکرد و میزان پایداری این اپلیکیشن نیز بهبودهایی صورت گرفته که باعث سازگاری بیشتر با وب‌سایت‌ها می‌شود. در آخر گفتنی است که ورژن تازه این برنامه به کاربران اجازه می‌دهد تا لینک‌ها یا متون دل‌خواه‌شان در اپلیکیشن‌های دیگر را به آسانی با این مرورگر به اشتراک گذاشته و باز نمایند.

تانی کال

برگرفته از PHONEARENA

آی تی رسان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *