فیلم Mission: Impossible 6 (ماموریت غیر ممکن 6)  یک عامل سیا جدید به داستان خود اضافه کرده است که قرار شده آنجلا باست نقش آن را ایفا کند. گزارش شده است که این بازیگر نامزد جایزه اسکار به آخرین ماجراجویی این سری فیلم پر فروش پیوسته است. طرفداران احتمالا مامور قبلی سیا فیلم های ماموریت غیر ممکن یعنی آلن هانلی با بازی آلک بالدوین را به یاد خواهند داشت که در پایان فیلم پنجم به دبیر آی ام اف ترفیع پیدا کرد.

در این فیلم کمپانی های اسکای دنس و پارامونت علاوه بر تام کروز بازیگرانی چون ربکا فرگوسن، سیمون پگ و جرمی رنر حضور دارند. اخیرا نیز تایید شده است که بازیگر سریال The Crown، ونسا کربی و بازیگر نقش سوپرمن یعنی هنری کویل در فیلم حضور خواهند داشت.

تولید فیلم Mission: Impossible 6 (ماموریت غیر ممکن ۶) قرار است در ۱۰ آپریل ۲۰۱۷ (۲۱ فروردین ۱۳۹۶) و در پاریس به کارگردانی کریستوفر مک کوری شروع شود. او در فیلم ماموریت غیر ممکن ۵ نیز حضور داشته است و بار دیگر شاهد حضور او در فیلم، این بار به عنوان نویسنده و کارگردان خواهیم بود و فیلم او برای اکران در ۲۷ جولای ۲۰۱۸ (۵ مرداد ۱۳۹۷) آماده می شود.

به نظر می رسد که ششمین قسمت از فیلم ماموریت غیر ممکن ادامه نسخه پنجم باشد که داستان آن به شرح زیر بوده است:

رئیس سازمان سیا (الک بالدوین)، سنا را متقاعد می کند تا سازمان نیروهای عملیات غیر ممکن را منحل کند که یکی از نیروهای کلیدی آن سازمان نیز ایتان هانت (تام کروز) می باشد. استدلال هانلی از این کار، بی مسئولیت و بی پروا بودن این نیروها می باشد. هانت نیز به راه خودش ادامه می دهد و به دنبال یک سازمان مخفی، سرکش و کشنده به نام Syndicate (سندیکا) می رود.

bia2mag

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *