«جنیفر لارنس»

Mob Girl: «جنیفر لارنس» در فیلم جدید «پائولو سورنتینو» بازی می‌کند

«جنیفر لارنس» برای بازی در فیلم جدید «پائولو سورنتینو» به نام «دختر مافیایی» (Mob Girl) قراردادی امضا کرده است، این فیلم اقتباسی از کتاب «ترسا کارپنتر» به همین نام است. لارنس و «جاستین پولسکی» تهیه‌کنندگی این فیلم را بر عهده خواهند داشت. «آنجلینا برنت» نیز نویسندگی این فیلم را بر عهده دارد.

داستان فیلم درباره «آرلین بریکمن» همسر یک عضو مافیا است که تبدیل به خبررسان پلیس می‌شود. بریکمن که در میان اخاذان و باج‌گیران لوئر ایست ساید نیویورک بزرگ می‌شود به زرق و برق زندگی مافیای نیویورک جذب می‌شود. پس از مدتی او با «وایزگایز» دوست می‌شود و برای او کارهای خلاف انجام می‌دهد. او پس از یک سری مشکلات از مافیا رو بر می‌گرداند و خبررسان پلیس می‌شود و در نهایت علیه خانواده مافیایی «کولومبو» شهادت می‌دهد.

«برد وستون» درباره این فیلم گفت: «بیان چنین داستانی از دید یک زن بسیار هیجان انگیز است. من نمی‌توانم تیم پر ستاره‌تری را تصور کنم و جنیفر هم در نقش زنی بسیار قدرتمند ظاهر می‌شود. با پائولودر جایگاه کارگردانی قدرت و دید خاص «آرلین» به زندگی به خوبی روی صفحه به نمایش در می‌آید.»

لارنس و پولسکی در حال حاضر مشغول فیلم‌برداری فیلم بی‌نامی به کارگردانی «لیلا نوجباور» و تهیه‌کنندگی «اسکات رودین» و «الی بوش» هستند. سورنتینو و میلی سریال «پاپ جوان» (The Young Pope) را برای شبکه اچ‌بی‌او با بازی «جود لا» ساختند و حال مشغول ساخت ادامه آن به نام «پاپ جدید» (The New Pope) هستند.

تانی کال

30nama

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *