bixby

18 اکتبر منتظر بیکسبی 2 باشید

۱۰ ماه پس از معرفی دستیار هوشمند صوتی بیکسبی توسط سامسونگ، این شرکت کره ای قصد داشته بزودی نسخه بروزرسانی شده آن را معرفی کند. حال مدیر اجرایی جدید سامسونگ می گوید در ۱۸ اکتبر بروزرسانی جدید بیکسبی منتشر می شود.

به گزارش The Korea Herald مدیر بخش تحقیق و توسعه سامسونگ Chung Eui-suk تایید کرد نسخه جدید بیکسبی تحت توسعه قرار دارد تا تجربه ناقص بیکسبی ۱.۰ جبران سازد.

در حال حاضر گوشی های هوشمند گلکسی اس۸، اس۸ پلاس و گلکسی نوت ۸ از دستیار هوشمند صوتی بیکسبی بهره می برند. از این رو در نسخه جدید شاهد بهبود عملکرد دستیار خواهیم بود که می تواند رضایت مخاطب را جلب کند.

18 اکتبر منتظر بیکسبی 2 باشید

سامسونگ نیز به نقایص بیکسبی ۱.۰ اشاره داشته و آن را انکار نمی کند. از این رو سخت روی بیکسبی ۲.۰ کار کرده تا تجربه ناقص نسخه اول را تکرار نکند. انتظار داریم نسخه جدید در کنفرانس توسعه دهندگان سانفرانسیسکو سامسونگ که ۱۸ اکتبر برگزار می شود، رونمایی گردد.

البته در هنگام معرفی نباید انتظار داشت که مدت کوتاهی بعد در تلفن های هوشمند سامسونگ دردسترس قرار گیرد. با معرفی در ۱۸ اکتبر حداقل باید تا سال ۲۰۱۸ منتظر ماند شرکت کره ای آن را دردسترس صاحبان پرچمداران فعلی قرار دهد تا به استفاده از آن بپردازند.

تانی کال

آی تک

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

تصویری از لحظه مرگ یک ستاره

تصویری از لحظه مرگ یک ستاره یک ستاره شناس آماتور موفق شده در رویدادی نادر از مراحل اولیه ت…