احتمال پیوستن ﺭﯾﺰ ﺍﺣﻤﺪ به 2

طبق تازه ترین شایعه منتشر شده مرتبط با Wonder Woman 2، ﺭﯾﺰ ﺍﺣﻤﺪ (Rogue One: A Star Wars Story) برای ایفای یکی از دو نقش کلیدی این فیلم در نظر گرفته شده بوده است. ستاره سریال Narcos، پدرو پاسکال که ما او را بخاطر حضور در سریال Game Of Thrones می شناسیم، اخیرا به جمع ستارگان قسمت دوم Wonder Woman پیوسته و قرار است یک نقش مهم در آن داشته باشد. گفته شده که تصویربرداری این فیلم از تابستان سال جاری آغاز می شود، چند هفته قبل هم بود که خانم پتی جنکینز تایید کرد کریستن ویگ (Bridesmaids) قرار است در نقش شخصیت شرور فیلم، چیتا ظاهر شود.

فیلم سینمایی Wonder Woman که سال گذشته پا به گیشه گذاشت، های فراوانی را برای کمپانی وارنر بروس به ارمغان آورد، جایگاه خودش را بعنوان پرفروش ترین فیلم DCEU ثبت کرد، با استقبال زیاد طرفداران روبرو شد و مورد تحسین منتقدین قرار گرفت. خانم گل گدوت باری دیگر در فیلم Wonder Woman 2 لباس پرنسس افسانه ای ما را به تن می کند و جلوی دوربین پتی جنکینز می رود. طبق اعلام استودیو، داستان فیلم به سال های ۱۹۸۰ میلادی و دوران جنگ سرد مربوط می شود.

حال شایعه احتمال حضور احمد در این فیلم از تازه ترین اپیزود پادکست Meet the Movie Press نشات می گیرد، که طی آن جف اسنایدر وبسایت The Tracking Board نام احمد را به میان آورد و از آن بعنوان کسی که کمپانی برای ایفای یکی از نقش های کلیدی فیلم جدیدش در نظر دارد یاد کرد. طبق صحبت های اسنایدر، فیلم Wonder Woman 2 دو نقش کلیدی مذکر دارد، که پاسکال برای یکی از آنها انتخاب شده و به نظر می رسد یک شخصیت شیاد و دغلکار داشته باشد، و برای دیگر شخصیت هم که یک تاجر است ظاهرا ریز احمد انتخاب شده.

با این حساب اول از همه نمی توانیم حضور ریز احمد در این فیلم را تایید کنیم و سپس، اگر هم شایعه را واقعی در نظر بگیریم، از نقشی که قرار است ایفا کند بی اطلاع هستیم. ولی ممکن است نقش یک مرد تاجر را داشته باشد و پاسکال هم همان شخص شیاد باشد. باید بدانید که احمد از بازیگران اصلی فیلم سینمایی Venom است و در آن با تام هاردی همبازی شده، تیزر تریلر فیلم هم تایید کرده که او در نقش شخصیتی به نام دکتر کارلتون دریک ظاهر می شود. حال با توجه به اینکه تولید Venom به پایان رسیده، احمد ممکن است از گزینه های پیش روی وارنر بروس برای حضور در Wonder Woman 2 باشد.

تانی کال

مغناطیس نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *